Vyhraj nadupané ceny od HBO!
Neváhejte a hrajte o podzimní nálož skvělých cen, které Vás určitě potěší. Ve hře je domácí reproduktor Sony, Playstation 4, Lego Batman a prémiové mikiny, trička a placky z Justice League Zacka Snydera. Užijete si předčasného Ježíška!
Jak hrát?
S HBO jsme si pro Vás, naše věrné, ale i nové zákazníky připravili opravdu parádní soutěž, ze které se Vám zatají dech! Tentokrát si totiž budete moci zasoutěžit o nevídané ceny, které tu ještě nebyly!

Stačí, když v době soutěže budete mít předplacenou naši službu GONET.TV a balíček HBO. To je jediná podmínka, kterou musíte splnit, abyste se mohli do soutěže zaregistrovat a hrát o tyto fantastické ceny. Pokud ještě nejste naším zákazníkem, těšte se! Čeká Vás televizní svoboda, 109 stanic a parádní TV funkce. Navíc nyní za super akční cenu! Další informace se můžete dozvědět zde.

Šance vyhrát je opravdu velká, jelikož budeme vybírat až 10 výherců! Byla by škoda se do soutěže nezapojit. Každá výhra má hodnotu okolo 7000 Kč, což se opravdu vyplatí. Navíc službu GONET.TV spolu s HBO si opravdu užijete. Zejména v těchto pochmurných dní, kdy nám začíná chybět sluníčko, může naši náladu zlepšit skvělá podívaná.

Soutěžíme od 5. 11. - 28. 11. 2021.
.1. Měj GONET.TV
i balíček HBO
.2. Zaregistruj se
do soutěže
.3. Vyhraj
perfektní ceny
Objednat balíček HBO Přejít k registraci soutěže
Výherní balíčky

1.cena

Reproduktor Sony MHC-V11, se kterým procítíte scény nebo si užijete párty ještě více.

2.cena

Konzole PlayStation 4 pro každodenní zábavu. Zahrajte si ty nejnovější hry sami nebo s přáteli.

3.cena

Lego Batman Batmobile 1989 stavebnice. Tuto exkluzivní sadu si zamilují malí i velcí.

4.-10.cena

Prémiové mikiny a trička doplněné stylovými plackami Ligy Spravedlnosti od Zacka Snydera. S nimi zazáříte!
Registrace do soutěže
Pro registraci do soutěže je nezbytné mít aktivní účet ke službě GONET.TV + aktivní balíček HBO po celý listopad.

Na co se můžu těšit s HBO
Více než 2000 hodin filmových trháků celých seriálů a pořadů z originální produkce HBO. Čekají na vás 3 stanice HBO, populární Cinemax 1, 2 a dvě videotéky HBO OD a HBO GO. Sledujte filmy a seriály jednoduše, když máte čas, bez stahování, reklam, v češtině nebo v originálním znění.
Objednat balíček HBO
  Češka republika Češka republika   Slovačka Slovačka   Engleski Engleski   Poljska Poljska