jsme cestou k vytvoření vaší IPTV platformy, jsme

společnost gonet

Firma goNET vznikla v roce 1996 a již od svého počátku jsme se začali zabývat vývojem internetových aplikací pro firmy. Od roku 1998 vlastníme doménu tvprogram.cz, pro kterou jsme začali jako první na internetu zpracovávat data televizního programu a v současnosti se jedná o největší stránky s televizním programem v České republice. Tenkrát jsme to ještě nevěděli, ale to byl první a zásadní krok k vytvoření kvalitní IPTV značky.

Náš internetový programový průvodce přináší přehled největšího počtu stanic a kromě kvantity klademe obrovský důraz také na kvalitu. Během dne se provádí průběžné aktualizace, aby byly zobrazené informace vždy korektní. Pořady kromě základních informací nabízí také fotogalerie, komentáře uživatelů, procentuální hodnocení nebo ukázky, které v případě potřeby dokonce překládáme a následně nahráváme s českými titulky. O kvalitě našeho výstupu svědčí i fakt, že program dodáváme dále tištěným médiím, v elektronické podobě kabelovým společnostem a nyní data využíváme také pro provoz naši IPTV – Lepší.TV.

Důkaz toho, že umíme vytvořit silnou IPTV značku

Projekt Lepší.TV je důkladně promyšlená IPTV platforma, kterou se na základně dlouholetého testování podařilo realizovat. Samotné testování probíhalo na největším internetovém programovém průvodci www.tvprogram.cz a umožnilo nám perfektně pochopit zpracovávání nahrávek a následnou distribuci koncovým uživatelům. Procesem jsme si rovněž osvojili použití nejmodernějších technologií pro zřízení samotné IPTV. Na konci roku 2016 bylo vše připraveno ke spuštění a na území České republiky a Slovenska mohli klienti uskutečnit první objednávky služby Lepší.TV.

Ta byla hned od počátku velkým konkurentem zaběhlým poskytovatelům i nadnárodním společnostem díky funkcím i parametrům, které nabízí. Ať už se jedná o neomezené nahrávání pořadů, rekordní možnost zpětného zhlédnutí, bonusové funkce nebo extrémně malé nároky na rychlost připojení, Lepší.TV se rychle dostala do podvědomí diváků. Pro lepší představu si můžete vyzkoušet demo.

Díky mnohaletým zkušenostem se nyní posouváme o krok dále a nabízíme zřízení IPTV platformy také Vám – zájemcům o poskytování své vlastní IPTV značky. Přicházíme s nabídkou kompletního zprostředkování softwaru i hardwaru. Neomezujeme se pouze na vyhotovení kompletní IPTV platformy, ale umožňujeme zpracování i dílčích modulových částí, potřebné pro Váš bezproblémový provoz.

Zpět