Дивіться
Lotrando a Zubejda
онлайн

Lotrando a Zubejda
  Трейлер шоу Lotrando a Zubejda Трейлер
Дивіться Lotrando a Zubejda онлайн або вибирайте із сотень казок і фільмів. Спробуйте GONET.TV за 0.10 € протягом 10 днів без зобов'язань. Розважайтеся всією родиною з улюбленими казками, серіалами та дитячими шоу. Крім того, дивіться 31 телеканалів, включаючи необмежену кількість завантажень, бібліотеку відео та до 30 днів перегляду. Порадуйте себе та своїх малюків за 0.10 € на місяць.

Інформація про програму

Rodinná komedie Zdeňka Svěráka natočená na motivy pohádek Karla Čapka Velká loupežnická pohádka a O princezně solimánské
Lotrando je vychováván v klášteře. Před smrtí svého otce se zaváže pokračovat v jeho řemesle, aniž tuší, že jde o loupežnictví. Nedokáže obírat pocestné a naopak sám přijde na mizinu. Zachrání ho drvoštěp Drnec, se kterým se omylem dostane k sultánovi, aby vyléčil solimánskou princeznu. Místo léčby princezna "onemocní" láskou k Lotrandovi.

Режисер: Karel Smyczek
Актори: Jirí Strach (Lotrando), Barbora Seidlová (Zubejda), Pavel Zednícek (Drnec), Arnošt Goldflam (Lustig), Marián Labuda (Sultan), Jiří Pecha (Old Lotrando)
Рік випуску: 1997
Оцінка: 76 %
  Чеська Республіка Чеська Республіка   Словаччина Словаччина   Англійська Англійська   Польща Польща   Хорватія Хорватія