Дивіться фільм
Hlava 22
онлайн

Фільм Hlava 22
  Трейлер до фільму Hlava 22 Трейлер
Дивись фільм Hlava 22 онлайн . Спробуйте GONET.TV за 0.10 € протягом 10 днів без зобов'язань. Замовляйте GONET.TV і дивіться 195 фільмів і 33 телевізійних каналів до 30 щоденного архіву та необмеженого запису через Інтернет на телевізорі чи комп’ютері. Розважайтеся з GONET.TV вже за 0.10 € !

Інформація про фільм

Dokud nebudeš ležet bradou vzhůru, musíš bojovat!
Kapitán Yossarian, který má rozhodně všech pět pohromadě, je sužován smrtí mladého kulometčíka a chce se vyhnout zbytku leteckých misí za druhé světové války. Jeho velící důstojník, slávou posedlý plukovník Cathcart má však nedostatek pilotů, a tak počet povinných letů neustále zvyšuje, aby žádný z nich nemohl z letky odejít. Yossarian se proto snaží přimět doktora Daneeku, aby jej z další služby osvobodil kvůli špatnému psychickému stavu. Vydává se za cvoka, mimo jiné tím, že se ukáže nahý před despotickým generálem Dreedlem. V cestě mu však stoji "maličkost". Podle Hlavy 22 musí na své bláznovství upozornit dotyčný sám. Dle stejné směrnice je však takový člověk v pořádku, protože blázen si nepřipouští, že je šílený. A tak je Yossarian lapen v absurdní válečné mašinerii, jež nikoho dobrovolně nepustí, dokud jej nesemele na prach..

Ориг. назва:

Catch-22

Режисер: Mike Nichols
Актори: Alan Arkin (Kapitán John Yossarian Bombadier), Martin Balsam (Col. Cathcart), Richard Benjamin (Major Danby), Art Garfunkel (Kapt. Nately), Jack Gilford (Doktor Daneeka), Buck Henry (Lt. Col. Korn)
Сценарій: Joseph Heller, Buck Henry
Країна: США
Рік випуску: 1970
Оцінка: 71 %
  Чеська Республіка Чеська Республіка   Словаччина Словаччина   Англійська Англійська   Польща Польща   Хорватія Хорватія