Дивіться фільм
Hodná holka
онлайн

Фільм Hodná holka
  Трейлер до фільму Hodná holka Трейлер
Дивись фільм Hodná holka онлайн . Спробуйте GONET.TV за 0.10 € протягом 10 днів без зобов'язань. Замовляйте GONET.TV і дивіться 181 фільмів і 33 телевізійних каналів до 30 щоденного архіву та необмеженого запису через Інтернет на телевізорі чи комп’ютері. Розважайтеся з GONET.TV вже за 0.10 € !

Інформація про фільм

Dokáže si Justine vybrat mezi spolehlivým manželem a neodolatelným milencem? Je to hodná nebo špatná holka?
Justine už dávno není malá holka - vyrostla, je vdaná a ráda by založila rodinu. Její manžel Phil ji nade vší pochybnost miluje, ale v posteli jim to spolu nějak nevychází. Jednoho dne se Justine setkává se zajímavým mladým mužem, který jí nabízí šanci uniknout z manželské nudy do zářivého světa emocí a sexu. Jenže z banální milostné aférky se záhy stane posedlost a Justinin život je plný zmatků, lží a podvodů . Dokáže si vybrat mezi spolehlivým manželem a neodolatelným milencem? Je to hodná nebo špatná holka?

Ориг. назва:

The Good Girl

Режисер: Miguel Arteta
Актори: Jennifer Aniston (Justine Last), Deborah Rush (Gwen Jackson), Mike White (Corny), John Carroll Lynch (Jack Field Your Store Manager), Jake Gyllenhaal (Holden Worther), Zooey Deschanel (Cheryl)
Сценарій: Mike White
Рік випуску: 2002
Оцінка: 64 %
  Чеська Республіка Чеська Республіка   Словаччина Словаччина   Англійська Англійська   Польща Польща   Хорватія Хорватія