Дивіться фільм
Lásky jedné plavovlásky
онлайн

Фільм Lásky jedné plavovlásky
  Трейлер до фільму Lásky jedné plavovlásky Трейлер
Дивись фільм Lásky jedné plavovlásky онлайн . Спробуйте GONET.TV за 0.10 € протягом 10 днів без зобов'язань. Замовляйте GONET.TV і дивіться 199 фільмів і 33 телевізійних каналів до 30 щоденного архіву та необмеженого запису через Інтернет на телевізорі чи комп’ютері. Розважайтеся з GONET.TV вже за 0.10 € !

Інформація про фільм

A byli spolu šťastni až do rána.
Hrdinkou filmu Lásky jedné plavovlásky je mladičká blondýnka Andula. Žije na internátě v malém středočeském městečku, kde na jednoho muže připadá deset žen - a většina je stejně ženatých. Andula touží, stejně jako většina jejich kamarádek, po trošce prosté lidské lásky. Je nezkušená, snadno uvěří slibům a lichotkám. Prožije trapný večer ve společnosti tří obstarožních záložáků a téměř podlehne jednomu z nich - Vacovskému. Až se konečně objeví ten pravý - mladý klavírista Milda. Když s ním stráví noc, je přesvědčena, že právě on je ten pravý. Vypraví se za svou láskou do Prahy. Když se seznámí s chlapcovými rodiči, zjistí, že vše je jinak...

Режисер: Miloš Forman
Актори: Hana Brejchová (Andula), Vladimír Pucholt (Milda), Vladimír Mensík (Vacovský), Ivan Kheil (Manas), Jirí Hrubý (Burda), Milada Jezková (Milda's Mother)
Рік випуску: 1965
Оцінка: 78 %
  Чеська Республіка Чеська Республіка   Словаччина Словаччина   Англійська Англійська   Польща Польща   Хорватія Хорватія