Фільм
Nedotknuteľní

Фільм Nedotknuteľní
  Трейлер до фільму Nedotknuteľní Трейлер
Наразі неможливо відтворити цю програму на GONET.TV. Однак спробуйте відтворити тисячі інших шоу, фільмів, серіалів, казок онлайн, а також 33 чеських і закордонних телевізійних каналів у прямому ефірі та 30 днів тому. Спробуйте GONET.TV за 0.10 € протягом 10 днів без зобов'язань. GONET.TV пропонує вам найдовший архів та онлайн-трансляцію в прямому ефірі. Для максимального комфорту перегляду ви можете використовувати такі цифрові функції, як запис або пауза. Отримайте GONET.TV сьогодні лише за % ЦІНИ !

Інформація про фільм

Protiklady se přitahují. Movitý kvadruplegik hledá opatrovatele, ale žádný ho nebere jako sobě rovného. Až narazí na charizmatického recidivistu.
Philippe je bohatý aristokrat, jenž po těžké nehodě zůstal ochrnutý na celém těle. Driss je mladík z předměstí Paříže, který se právě vrátil z vězení. Při konkurzu na místo domácího pomocníka a ošetřovale se Drissovi podaří Philippa zaujmout natolik, že jej zaměstná. Dochází tak ke střetu dvou odlišných světů, který vytvoří základ pro vznik neobyčejného přátelství.

Ориг. назва:

The Intouchables

Режисер: Eric Toledano, Olivier Nakache
Актори: François Cluzet (Philippe), Omar Sy (Driss), Anne Le Ny (Yvonne), Audrey Fleurot (Magalie), Joséphine de Meaux (La DRH société de courses), Clotilde Mollet (Marcelle)
Сценарій: Eric Toledano, Olivier Nakache
Країна: Франція
Рік випуску: 2011
Оцінка: 86 %
  Чеська Республіка Чеська Республіка   Словаччина Словаччина   Англійська Англійська   Польща Польща   Хорватія Хорватія