Дивіться фільм
Ona
онлайн

Фільм Ona
  Трейлер до фільму Ona Трейлер
Дивись фільм Ona HD онлайн . Спробуйте GONET.TV за 1 zł протягом 14 днів без зобов'язань. Замовляйте GONET.TV і дивіться 1 544 фільмів і 135 телевізійних каналів до 30 щоденного архіву та необмеженого запису через Інтернет на телевізорі чи комп’ютері. Розважайтеся з GONET.TV вже за 1 zł !

Інформація про фільм

Děj snímku Her se odehrává v Los Angeles v nedaleké budoucnosti. Theodore je komplikovaný a citlivý muž, který se živí psaním dojemných a osobních dopisů pro druhé. Se zlomeným srdcem po ukončení dlouhého vztahu se začne zajímat o nový, pokročilý operační systém, o kterém jeho výrobce tvrdí, že představuje zcela unikátní a intuitivní bytost. Po jeho instalaci se seznamuje se "Samanthou", umělou inteligencí s milým ženským hlasem, která má zajímavé postřehy, je citlivá a překvapivě vtipná. Jak její potřeby a požadavky rostou společně s těmi jeho, mění se jejich přátelství ve skutečnou vzájemnou lásku.

Режисер: Spike Jonze
Актори: Joaquin Phoenix (Theodore Twombly), Lynn A. Freedman (Letter Writer #1), Lisa Renee Pitts (Letter Writer #2), Gabe Gomez (Letter Writer #3), Chris Pratt (Paul), Artt Butler (Text Voice)
Сценарій: Spike Jonze
Країна: США
Рік випуску: 2013
Оцінка: 79 %
Відтворити цю програму, що транслюється на ТБ Paramount Channel 10.2.2023 22:30
  Чеська Республіка Чеська Республіка   Словаччина Словаччина   Англійська Англійська   Польща Польща   Хорватія Хорватія