Дивіться фільм
Pouští a pralesem
онлайн

Фільм Pouští a pralesem
  Трейлер до фільму Pouští a pralesem Трейлер
Дивись фільм Pouští a pralesem онлайн . Спробуйте GONET.TV за 0.10 € протягом 10 днів без зобов'язань. Замовляйте GONET.TV і дивіться 180 фільмів і 33 телевізійних каналів до 30 щоденного архіву та необмеженого запису через Інтернет на телевізорі чи комп’ютері. Розважайтеся з GONET.TV вже за 0.10 € !

Інформація про фільм

Při útěku z arabského zajetí na Staška a Nelu čeká dobrodružná cesta přes území divokých kmenů napříč africkým vnitrozemím.
Dobrodružný a napínavý film vypráví příběh odehrávající se v místě, jež bylo kdysi známé jako černý kontinent a země plná primitivních lidí, neznámých krajin, vysokých a hlubokých lesů, tajemných řek a hor. Hlavní hrdinové čtrnáctiletý Stašek Starkowski a téměř osmiletá Nela Rawlinsonová jsou během dovolené na Nilu odděleni od svých otců a uneseni pomstychtivými následovníky Mahdiho. Ten zatím stojí v čele arabských rebelů a hrozí, že změní obrovský kus země v peklo zkázy a masakru. Obě děti se jako zajatci nečekaně ocitají tam, kde jim téměř na každém kroku hrozí násilí, smrt hladem, písečná bouře, anebo nebezpečí v džungli plné divokých zvířat a bojujících domorodých kmenů. Na své nedobrovolné cestě Afrikou musí vzdorovat situacím, ve kterých by byli bezmocní i dospělí muži a ženy...

Ориг. назва:

W pustyni i w puszczy / In Desert and Wilderness

Режисер: Gavin Hood
Актори: Adam Fidusiewicz (Stas Tarkowski), Karolina Sawka (Nel Rawlison), Krzysztof Kowalewski (Greek Kalioupoli), Artur Zmijewski (Mr. Wladyslaw Tarkowski), Andrzej Strzelecki (Mr. Georg Rawlison), Mzwandile Ngubeni (Kali)
Сценарій: Gavin Hood
Країна: Польща
Рік випуску: 2001
Оцінка: 53 %
  Чеська Республіка Чеська Республіка   Словаччина Словаччина   Англійська Англійська   Польща Польща   Хорватія Хорватія