Дивіться фільм
Transformers: Dark of the Moon
(Transformers 3)
онлайн

Фільм Transformers: Dark of the Moon
  Трейлер  до фільму Transformers: Dark of the Moon
Дивись фільм Transformers: Dark of the Moon онлайн . Спробуйте GONET.TV за 0.10 € протягом 10 днів без зобов'язань. Замовляйте GONET.TV і дивіться 200 фільмів і 33 телевізійних каналів до 30 щоденного архіву та необмеженого запису через Інтернет на телевізорі чи комп’ютері. Розважайтеся з GONET.TV вже за 0.10 € !

Інформація про фільм

Naše poslední útočiště.
Po porážce Decepticonů a zničení Fallena nastává na Zemi chvíli klid. Ten je ale brzy narušen odhalením desítky let starého tajemství. Již při misi Apolla 11, kdy první lidé vstoupili na povrch Měsíce, byla objevena stará cybertronská vesmírná loď, jejíž odhalení bylo umně zatajeno a vše tak zapadlo na mnoho let v zapomnění. Loď však obsahuje tajemství, která by mohla jednou provždy zvrátit rozložení sil ve prospěch jedné ze soupeřících stran. Proto se rozbíhá závod s časem a Autoboti i znovu povstávající Decepticoni nasazují své nejlepší členy, aby jej vyhráli. Závěrečná bitva se blíží a její výsledek navždy změní osud Země.

Режисер: Michael Bay
Актори: Shia LaBeouf (Sam Witwicky), Rosie Huntington-Whiteley (Carly Spencer), Josh Duhamel (Lennox), John Turturro (Simmons), Tyrese Gibson (Epps), Patrick Dempsey (Dylan)
Сценарій: Ehren Kruger
Країна: США
Рік випуску: 2011
Оцінка: 62 %
  Чеська Республіка Чеська Республіка   Словаччина Словаччина   Ірландія Ірландія   Польща Польща   Хорватія Хорватія