Фільм
Тремтіння землі
(Tremtinnja zemli)

Фільм Тремтіння землі
  Трейлер  до фільму Тремтіння землі
Наразі неможливо відтворити цю програму на GONET.TV. Однак спробуйте відтворити тисячі інших шоу, фільмів, серіалів, казок онлайн, а також 35 чеських і закордонних телевізійних каналів у прямому ефірі та 30 днів тому. Спробуйте GONET.TV за 0.10 € протягом 10 днів без зобов'язань. GONET.TV пропонує вам найдовший архів та онлайн-трансляцію в прямому ефірі. Для максимального комфорту перегляду ви можете використовувати такі цифрові функції, як запис або пауза. Отримайте GONET.TV сьогодні лише за 0.10 € !

Інформація про фільм: Тремтіння землі

Nikdo neví, co všechno se může vynořit z hlubin Země, zejména pokud jde o americký horor s prvky komedie.
V atmosféře dýchající klidem a pohodou, začíná další horký den. Pomalounku polehounku rostoucí neklid a první signály nebezpečí, kterých si nikdo nevšímá, prozrazují, že zdaleka nebude tak všední jako ty předchozí. Alespoň ne pro obyvatele malé osady kdesi v nevadské poušti, která je napadena obrovskými červy, brázdícími hlubiny nekonečného oceánu písku. Hlavními postavami jsou Valentin McKee a Earl Batess, místní kovbojové k "práci všeho druhu", kteří si stejně jako ostatní obyvatelé malé pouštní komunity, nepřejí skončit na jídelním lístku červů, a tak jim nezbývá než bojovat. Ještě, že je tu manželský pár Burta a Heather Gummerových, kteří jsou nadšenými fanoušky Ramba, v rodinné vilce připomínající pevnost mají slušně vybavenou zbrojnici a ve chvílích nouze dokáží vyrobit granáty ze všeho, co je právě po ruce.

Ориг. назва:

Tremors

Режисер: Ron Underwood
Актори: Kevin Bacon (Valentine McKee), Fred Ward (Earl Bassett), Finn Carter (Rhonda LeBeck), Michael Gross (Burt Gummer), Reba McEntire (Heather Gummer), Robert Jayne (Melvin Plug)
Країна: США
Рік випуску: 1990
Оцінка: 71 %
Трансляція на: ICTV2
  Чеська Республіка Чеська Республіка   Словаччина Словаччина   Ірландія Ірландія   Польща Польща   Хорватія Хорватія