Retro Music Retro Music online

Popis TV programa
Retro Music Retro Music Retro Music Retro Music
Retro Music je český hudební televizní kanál. Vysílá největší hity a hudební informace z 60. až 90. let 20. století. Hudební stanice RETRO MUSIC vysílá nepřetržitý příděl skvělé muziky. Je určená divákům ve věku 35 let a výše, ale není to podmínkou.

GONET.TV přináší live vysílání do vašeho obýváku. Sledujte stanici Retro Music živě online nebo si svou oblíbenou hudbu přehrajte 7 dní zpětně. Přetáčejte, stopujte nebo si nahrávejte svou oblíbenou hudbu a pusťte až ve správnou chvíli. S GONET.TV můžete poslouchat hudbu a sledovat videoklipy na televizi, mobilu, tabletu i počítači kdykoliv živě online nebo zpětně. Rozjeďte to se stanicí Retro Music.
Naručite goNET TV kako bi dobili online prijenos 121 TV programa , uključujući 100 HD programa uživo i 30 dana unatrag preko naše arhive. Otkrijte pogodnosti gledanja TV-a putem interneta kao što su neograničeno i besplatno snimanje, premotavanje, pauziranje i mnoge druge. Uživajte u videoteci sa 1 900 najboljih filmova i TV serija potpuno besplatno. Nemojte se ograničavati na uređaj i gledajte TV sadržaje bilo kad i bilo gdje na Smart TV-u, računalu, mobitelu i tabletu koji koriste OS Android, Windows, ili iOS. Ako nemate Smart TV, naručite GONET.TV Android Set-Top Box, koji se može povezati na svaki televizor. GONET.TV će biti vaš prijatelj prilikom putovanja u inozemstvo ili bilo gdje drugo! Sve što vam je potrebno je internetska veza!
  Češka republika Češka republika   Slovačka Slovačka   Engleski Engleski   Poljska Poljska   Українська Українська