Televizní stanice TVP2 je polský veřejný mainstreamový kanál provozovaný TVP. Je zaměřen na různorodé pořady, především na zábavu, jako je stand-up comedy, kabarety, komediální show a jiné tematické talk-show.

Vládněte všem programům! GONET.TV nabízí sledování TV pořadů stanice TVP2 živě online nebo 30 dní zpětně v té nejvyšší HD kvalitě. Pokud nestihnete živý přenos TVP2, nevadí. Najdete ho v GONET.TV archivu, který máte v rámci služby volně dostupný. Dívejte se na jakýkoliv obsah stanice TVP2 přes jakékoliv zařízení, například na mobilu či tabletu. Jen s GONET.TV ovládnete svou online televizi na maximum.
Naručite goNET TV kako bi dobili online prijenos 121 TV programa , uključujući 100 HD programa uživo i 30 dana unatrag preko naše arhive. Otkrijte pogodnosti gledanja TV-a putem interneta kao što su neograničeno i besplatno snimanje, premotavanje, pauziranje i mnoge druge. Uživajte u videoteci sa 1 904 najboljih filmova i TV serija potpuno besplatno. Nemojte se ograničavati na uređaj i gledajte TV sadržaje bilo kad i bilo gdje na Smart TV-u, računalu, mobitelu i tabletu koji koriste OS Android, Windows, ili iOS. Ako nemate Smart TV, naručite GONET.TV Android Set-Top Box, koji se može povezati na svaki televizor. GONET.TV će biti vaš prijatelj prilikom putovanja u inozemstvo ili bilo gdje drugo! Sve što vam je potrebno je internetska veza!
  Češka republika Češka republika   Slovačka Slovačka   Engleski Engleski   Poljska Poljska   Українська Українська