Dofus: Kerubovy poklady

Gledaj
Dofus: Kerubovy poklady
online

This show is currently not available for goNET TV. However, try playing thousands of other shows, movies, series, fairy tales online, plus 106 Czech and foreign TV Stations live and 30 days catch-up. GONET.TV brings you the longest archive and online live streaming. For maximum viewing comfort, you can use digital functions such as recording or pause. Get your GONET.TV today for just 59 kn !

Informacije o programu

Joris je mladý chlapec, který žije v hlavním městě magického světa známého jako Bonta. Zde se o něj stará jeho poručník Kérubim Crépin a chlapec zažívá spoustu dobrodružství se svou nejlepší kamarádkou Lilotte. Joris sní o svých rodičích, které nikdy nepoznal a zároveň je velkým fanouškem zdejšího sportu zvaného Gobbowl. Největší hvězda tohoto sportu, mladý Khan Karkass, pořádá ve městě speciální akci, na které mladý Joris nemůže chybět, a to i za cenu, že opustí obchod, který mu jeho poručník svěřil. A tak začíná největší dobrodružství v Jorisově životě, během kterého se seznámí se svým idolem a dokonce i zjistí vše o svém původu. Zatímco Joris utíká vstříc svému osudu, Kérubim se tajně setkává s mladou dívkou Bakarou, která mu oznamuje, že se znovu objevila nejobávanější čarodějka Julith. Kérubin jediný ví, co to znamená a jaké je spojení mezi ní a Jorisem..

Žanr: Animacija, Avantura, Fantazija
Režirao: Eun Young Choi, Anthony Roux
Glume: Said Amadis (God Ecaflip 4 episodes, 2013), Sauvane Delanoë (Joris 1 episode, 2013), Sébastien Desjours (Indie Delagrandaventure 1 episode, 2013), Jean-Claude Donda (Kerubim Crepin 1 episode, 2013), Michel Mella (Tortue Brutale 1 episode, 2013), Gilles Morvan (Bob de Bonta 1 episode, 2013)
Scenarij: Tom Gobart, Olivier Gusa
Država: Francuska
Godina: 2013
Ocjena: 79 %
  Češka republika Češka republika   Slovačka Slovačka   Engleski Engleski   Poljska Poljska