Kdopak by se vlka bál

Gledaj
Kdopak by se vlka bál
online

This show is currently not available for goNET TV. However, try playing thousands of other shows, movies, series, fairy tales online, plus 109 Czech and foreign TV Stations live and 30 days catch-up. GONET.TV brings you the longest archive and online live streaming. For maximum viewing comfort, you can use digital functions such as recording or pause. Get your GONET.TV today for just 59 kn !

Informacije o programu

Byla jednou jedna malá holčička. Jmenovala se Terezka a měla moc ráda pohádku "O Červené Karkulce". Žila spokojeně s maminkou a tatínkem, chodila do školky s kamarádem Šimonem a byla šťastná... Ale jak už to v pohádkách i v životě bývá, jednoho dne se cosi změnilo: Terezka neví proč se maminka najednou chová jinak. Neví, kdo je ten cizí pán a proč se doma mluví o Japonsku... Ví jen, že něco je špatně. Ptá se, ale dospělí mluví jinou (svojí) řečí. Jediný, kdo umí poradit, je kamarád Šimon a ten má jasno: maminka je vyměněná. Terezku tak čeká veliké dobrodružství. Složitá cesta za odhalením tajemství možná povede přes daleké země a potká i nebezpečného vlka...

Žanr: Avantura, Dječji, Obitelj
Režirao: Mária Procházková
Glume: Dorota Dedková (Terezka), Jitka Cvancarová (Mum), Pavel Reznícek (Dad), Matouš Kratina (Simon), Martin Hofman (Patrik), Jana Krausová (Granny)
Scenarij: Mária Procházková
Država: Češka republika
Godina: 2008
Ocjena: 75 %
  Češka republika Češka republika   Slovačka Slovačka   Engleski Engleski   Poljska Poljska