Kdopak by se vlka bál

Oglądać
Kdopak by se vlka bál
online

Ten program jest obecnie niedostępny w wideotece GONET.TV. Wypróbuj tysiące innych filmów, seriali, bajek online wraz z 109 kanałów na żywo z możliwością oglądania 30 po emisji. . Dla maksymalnego komfortu oglądania możesz korzystać ze wszystkich usług, takich jak nieograniczone nagrywanie i pauzowanie. Zacznij oglądać telewizję już za 29 zł!

Informacje o programie

Byla jednou jedna malá holčička. Jmenovala se Terezka a měla moc ráda pohádku "O Červené Karkulce". Žila spokojeně s maminkou a tatínkem, chodila do školky s kamarádem Šimonem a byla šťastná... Ale jak už to v pohádkách i v životě bývá, jednoho dne se cosi změnilo: Terezka neví proč se maminka najednou chová jinak. Neví, kdo je ten cizí pán a proč se doma mluví o Japonsku... Ví jen, že něco je špatně. Ptá se, ale dospělí mluví jinou (svojí) řečí. Jediný, kdo umí poradit, je kamarád Šimon a ten má jasno: maminka je vyměněná. Terezku tak čeká veliké dobrodružství. Složitá cesta za odhalením tajemství možná povede přes daleké země a potká i nebezpečného vlka...

Gatunek: Przygodowy, Dzieci, Familijny
Reżyseria: Mária Procházková
Aktorzy: Dorota Dedková (Terezka), Jitka Cvancarová (Mum), Pavel Reznícek (Dad), Matouš Kratina (Simon), Martin Hofman (Patrik), Jana Krausová (Granny)
Scenariusz: Mária Procházková
Kraj: Czechy
Data produkcji: 2008
Ocena: 75 %
  Czechy Czechy   Słowacja Słowacja   Po angielsku Po angielsku   Chorwacja Chorwacja