Gledaj
Zeleňák Norman
online

Zeleňák Norman
Gledajte Zeleňák Norman online ili birajte stotine priča i filmova. Zabavite se uz cijelu obitelj sa vasim najdražim pričama za djecu, serijama i dječjim emisijama. Dodatno, gledajte 109 TV programa , uključujući neograničen upload, videoteku , i gledajte do 30 dana unatrag. Učinite sebe i vašu djecu sretnim za 59 kn mjesečno.

Informacije o programu

Když nastane v malebném Dřevolese nějaký problém, stačí na pomoc zavolat Zeleňáka Normana. Neodolatelný sympaťák je potomkem matky přírody a dokáže hravě vyřešit každou zapeklitou patálii svých lesních přátel. Matka příroda mu svěřila do péče les, o který se má starat úplně sám. Stačí zapojit fantazii, zakouzlit a rázem vyřeší i ten největší problém. V lese plném hlasitých oslav, rozbitých mixérů nebo létajících odpadků není nouze o využití Normova vzácného daru. S písní v srdci a věčným úsměvem na rtech pomáhá zachránit situaci nenapravitelným průšvihářům vačounům, králičí královně dramatu Blanche nebo skunčí kadeřnici Bixie.

Žanr: Animirani, Obitelj
Glume: Christian Martyn (Blake the Possum), Shayelin Martin (Betsy 2 episodes 2019), Dwayne Hill (Norman Picklestripes 1 episode 2019), Stacey DePass (Blanche 1 episode 2019), David Berni (Bob 1 episode 2019), Bryn McAuley (Bixie 1 episode 2019)
Država: SAD
Godina: 2019
Ocjena: 68 %
Pustite ovaj sadržaj emitiran 11.9.2022 11:45 na kanalu ČT :D
  Češka republika Češka republika   Slovačka Slovačka   Engleski Engleski   Poljska Poljska