Oglądać
Zeleňák Norman
online

Zeleňák Norman
Ten program jest obecnie niedostępny w wideotece GONET.TV. Wypróbuj tysiące innych filmów, seriali, bajek online wraz z 129 kanałów na żywo z możliwością oglądania 30 po emisji. . Dla maksymalnego komfortu oglądania możesz korzystać ze wszystkich usług, takich jak nieograniczone nagrywanie i pauzowanie. Zacznij oglądać telewizję już za 29 zł!

Informacje o programie

Když nastane v malebném Dřevolese nějaký problém, stačí na pomoc zavolat Zeleňáka Normana. Neodolatelný sympaťák je potomkem matky přírody a dokáže hravě vyřešit každou zapeklitou patálii svých lesních přátel. Matka příroda mu svěřila do péče les, o který se má starat úplně sám. Stačí zapojit fantazii, zakouzlit a rázem vyřeší i ten největší problém. V lese plném hlasitých oslav, rozbitých mixérů nebo létajících odpadků není nouze o využití Normova vzácného daru. S písní v srdci a věčným úsměvem na rtech pomáhá zachránit situaci nenapravitelným průšvihářům vačounům, králičí královně dramatu Blanche nebo skunčí kadeřnici Bixie.

Gatunek: Animowany, Familijny
Aktorzy: Christian Martyn (Blake the Possum), Shayelin Martin (Betsy 2 episodes 2019), Dwayne Hill (Norman Picklestripes 1 episode 2019), Stacey DePass (Blanche 1 episode 2019), David Berni (Bob 1 episode 2019), Bryn McAuley (Bixie 1 episode 2019)
Data produkcji: 2019
Ocena: 65 %
Oglądaj ten program nadawany w telewizji ČT :D 11.9.2022 11:45
  Czechy Czechy   Słowacja Słowacja   Po angielsku Po angielsku   Chorwacja Chorwacja   Yкраїнська Yкраїнська