Gledaj
Želvy ninja
online

Želvy ninja
  Najava za Želvy ninja Najava
Gledajte Želvy ninja online ili birajte stotine priča i filmova. Zabavite se uz cijelu obitelj sa vasim najdražim pričama za djecu, serijama i dječjim emisijama. Dodatno, gledajte 107 TV programa , uključujući neograničen upload, videoteku , i gledajte do 30 dana unatrag. Učinite sebe i vašu djecu sretnim za 59 kn mjesečno.

Informacije o programu

Samotní čtyři hrdinové v krunýřích jsou profilováni ne jako nebojácní bojovníci, ale spíš coby kluci, kteří postupně poznávají svět kolem sebe a učí se zdokonalovat své schopnosti. April O'Neilová tentokrát není dospělá reportérka, ale v souladu s omlazením hlavních postav se z ní stala šestnáctiletá holka, která se náhodou s želváky skamarádila a díky výcviku pod vedením mistra Třísky často hrdinům výrazně pomáhá. V různě pozměněné podobě se objevují také tradiční záporáci v čele s Trhačem a mimozemským padouchem Krangem. Seriál se díky svěžímu zpracování stal hitem a úspěšně přetavil klasický koncept do moderního díla pro novou generaci televizních diváků.

Glume: Sean Astin (Raphael), Greg Cipes (Michaelangelo), Rob Paulsen (Donatello), Richard Green (V) (The Shredder), Mae Whitman (April O'Neil), Hoon Lee (Master Splinter)
Država: SAD
Godina: 2012
Ocjena: 78 %
Pustite ovaj sadržaj emitiran 15.5.2022 15:40 na kanalu ČT :D
  Češka republika Češka republika   Slovačka Slovačka   Engleski Engleski   Poljska Poljska