Oglądać Želvy Ninja online

Odtwarzaj Želvy Ninja online lub wybieraj spośród setek bajek i filmów. Baw się z całą rodziną przy ulubionych bajkach, serialach i programach dla dzieci. W dodatku oglądaj 52 kanałów, wraz z nieograniczonym nagrywaniem, biblioteką wideo i ponownym odtwarzaniem do 30 dni wstecz. Spraw radość sobie i swoim najmniejszym za 31.50 zł miesięcznie.
Želvy Ninja
  Zwiastun do programu Želvy Ninja   Oglądać Želvy Ninja online
Gatunek:
akční, animovaný, dobrodružný, fantasy, komedie, sci-fi
Reżyseria:
Jonathan Liebesman
Aktorzy i postacie:
Megan Foxová (April O'Neil), Will Arnett (Vernon Fenwick), William Fichtner (Shredder), Alan Ritchson (Raphael), Noel Fisher (Michelangelo), Pete Ploszek (Leonardo)
Kraj:
USA
Data produkcji:
2014
Opis:
Město potřebuje hrdiny. New York City ovládá z podsvětí Trhač a jeho banda poskoků, kteří řídí úplně vše, policií počínaje a politiky konče. Budoucnost je krajně nejistá. Pak se však v kanálech objeví čtyři krajně nepravděpodobní hrdinové, které brzy celé město pozná jako Želvy Ninja. Ruku v ruce s neohroženou reportérkou April O´Neil a jejím sarkastickým kameramanem Vernem Fenwickem se pustí do záchrany "Velkého jablka" a zničení Trhačových plánů.
Ocena:
58 %
Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z goNET.TV możesz oglądać transmisję online 52 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   English English