Gledaj film
Lost In Translation
online

Film Lost In Translation
  Najava filma Lost In Translation Najava
Gledajte filmLost In Translation HD online . Isprobaj GONET.TV za 0.10 € (0.75 kn) za 10 dana bez ugovorne obveze. Naručite GONET.TV i gledajte 1 919 filmova putem inteneta na vašem TV-u ili računalu i 121 TV programa do 30 dana iz arhive i neograničenih uploada. Zabavite se uz goNET TV koji je već u0.10 € (0.75 kn)!

Informacije o filmu

Bob Harris a Charlotte jsou dva Američani v Tokiu. Bob je filmová hvězda, která má ve městě natáčet reklamu na whiskey, zatímco Charlotte je mladá žena, která cestuje se svým workoholickým manželem, jenž pracuje jako fotograf. Protože oba nemůžou spát, Bob a Charlotte si jednoho večera vstoupí do cesty v baru luxusního hotelu. Toto náhodné setkání se brzo stává překvapivým přátelstvím. Charlotte a Bob procházejí podniky Tokia a často přitom zažívají neuvěřitelná setkání s jeho obyvateli. Nakonec objevují novou víru v možnosti života.

Režirao: Sofia Coppola
Glume: Scarlett Johansson (Charlotte), Bill Murray (Bob Harris), Akiko Takeshita (Slečna Kawasakiová), Kazuyoshi Minamimagoe (Agent), Kazuko Shibata (Agent), Take (Agent)
Scenarij: Sofia Coppola
Država: SAD, Japan
Godina: 2003
Ocjena: 78 %
Pustite ovaj sadržaj emitiran 31.1.2023 17:00 na kanalu English Club TV
  Češka republika Češka republika   Slovačka Slovačka   Engleski Engleski   Poljska Poljska   Українська Українська