Film Lost In Translation

Gledaj film
Lost In Translation
online

This show is currently not available for goNET TV. However, try playing thousands of other shows, movies, series, fairy tales online, plus 109 Czech and foreign TV Stations live and 30 days catch-up. GONET.TV brings you the longest archive and online live streaming. For maximum viewing comfort, you can use digital functions such as recording or pause. Get your GONET.TV today for just 59 kn !

Informacije o filmu

Bob Harris a Charlotte jsou dva Američani v Tokiu. Bob je filmová hvězda, která má ve městě natáčet reklamu na whiskey, zatímco Charlotte je mladá žena, která cestuje se svým workoholickým manželem, jenž pracuje jako fotograf. Protože oba nemůžou spát, Bob a Charlotte si jednoho večera vstoupí do cesty v baru luxusního hotelu. Toto náhodné setkání se brzo stává překvapivým přátelstvím. Charlotte a Bob procházejí podniky Tokia a často přitom zažívají neuvěřitelná setkání s jeho obyvateli. Nakonec objevují novou víru v možnosti života.

Žanr: Drama, Komedija, Romantični
Režirao: Sofia Coppola
Glume: Scarlett Johansson (Charlotte), Bill Murray (Bob Harris), Akiko Takeshita (Slečna Kawasakiová), Kazuyoshi Minamimagoe (Agent), Kazuko Shibata (Agent), Take (Agent)
Scenarij: Sofia Coppola
Država: SAD, Japan
Godina: 2003
Ocjena: 77 %
  Češka republika Češka republika   Slovačka Slovačka   Engleski Engleski   Poljska Poljska