Film
Muž, který chtěl být králem

Film Muž, který chtěl být králem
  Najava filma Muž, který chtěl být králem Najava
Ovaj sadržaj trenutno nije dostupan na GONET.TV-u. Međutim, pokušajte pustiti tisuće drugih emisija, filmova, serija, sadržaja za djecu, plus 108 hrvatskih i stranih TV kanala uživo i 30 dana unatrag. Isprobaj GONET.TV za 0.10 € (0.75 kn) za 14 dana bez ugovorne obveze. GONET.TV vam donosi najdužu arhivu i online prijenos uživo. Za maksimalnu udobnost gledanja, možete koristiti digitalne funkcije kao što su snimanje ili pauiranjea. Naručite svoj GONET.TV danas za samo 0.10 € (0.75 kn)!

Informacije o filmu

V 19. století, v době koloniálního panství, se dva bývalí britští vojáci, Peachy a Danny, rozhodnou zkusit štěstí v jisté zemi v odlehlé končině Indie. Se svými vojenskými zkušenostmi chtějí nejprve vystoupit coby její ochránci a potom se v zemi chopit vlády. Danny je skutečně prohlášen za krále, jelikož jeho poddaní ho pokládají za nezranitelného. Když podvod vyjde najevo, je usmrcen. Peachy unikne a vypravuje tento příběh Kiplingovi.

Režirao: John Huston
Glume: Sean Connery (Daniel Dravot), Michael Caine (Peachy Carnehan), Christopher Plummer (Rudyard Kipling), Saeed Jaffrey (Billy Fish), Doghmi Larbi (Ootah), Jack May (District Commissioner)
Država: Velika Britanija, SAD
Godina: 1975
Ocjena: 77 %
Emitirano na: ČT2
  Češka republika Češka republika   Slovačka Slovačka   Engleski Engleski   Poljska Poljska   Yкраїнська Yкраїнська