Film
Pěsti ve tmě

Film Pěsti ve tmě
Ovaj sadržaj trenutno nije dostupan na GONET.TV-u. Međutim, pokušajte pustiti tisuće drugih emisija, filmova, serija, sadržaja za djecu, plus 121 hrvatskih i stranih TV kanala uživo i 30 dana unatrag. Isprobaj GONET.TV za 0.10 € (0.75 kn) za 10 dana bez ugovorne obveze. GONET.TV vam donosi najdužu arhivu i online prijenos uživo. Za maksimalnu udobnost gledanja, možete koristiti digitalne funkcije kao što su snimanje ili pauiranjea. Naručite svoj GONET.TV danas za samo 0.10 € (0.75 kn)!

Informacije o filmu

Vše začíná roku 1936, kdy v Berlíně boxuje mistr ČSR Vilda Jakub s mistrem Německa a exmistrem Evropy Kurtem Schallerem. V okamžiku, kdy má Vilda vítězství na dosah však jeho trenér na příkaz manažera Krakowského musí hodit do ringu ručník a zápas tak vzdát. Po svém návratu navíc zklamaný Vilda zjistí, že jej opustila jeho dívka, zdravotní sestra Blanka Adamová, která věřila slibům svého bývalého milence, ženatého doktora Víchy, že se rozvede a ožení se s ní...

Žanr: Drama, Sport
Režirao: Jaroslav Soukup
Glume: Marek Vasut (Vilda Jakub), Josef Vinklár (Krakowski), Ladislav Lakomý, Eliška Balzerová (Ema Gabrielová), Karel Hermánek (Fous), Frantisek Kovár (Emissar)
Država: Čehoslovačka
Godina: 1988
Ocjena: 75 %
Emitirano na: ČT1
  Češka republika Češka republika   Slovačka Slovačka   Irska Irska   Poljska Poljska   Ukrajina Ukrajina