Фільм
Pěsti ve tmě

Фільм Pěsti ve tmě
  Трейлер  до фільму Pěsti ve tmě
Наразі неможливо відтворити цю програму на GONET.TV. Однак спробуйте відтворити тисячі інших шоу, фільмів, серіалів, казок онлайн, а також 33 чеських і закордонних телевізійних каналів у прямому ефірі та 30 днів тому. Спробуйте GONET.TV за 0.10 € протягом 10 днів без зобов'язань. GONET.TV пропонує вам найдовший архів та онлайн-трансляцію в прямому ефірі. Для максимального комфорту перегляду ви можете використовувати такі цифрові функції, як запис або пауза. Отримайте GONET.TV сьогодні лише за % ЦІНИ !

Інформація про фільм

Sportovní prostředí je už samo o sobě předpokladem atraktivního příběhu.
Vše začíná roku 1936, kdy v Berlíně boxuje mistr ČSR Vilda Jakub s mistrem Německa a exmistrem Evropy Kurtem Schallerem. V okamžiku, kdy má Vilda vítězství na dosah však jeho trenér na příkaz manažera Krakowského musí hodit do ringu ručník a zápas tak vzdát. Po svém návratu navíc zklamaný Vilda zjistí, že jej opustila jeho dívka, zdravotní sestra Blanka Adamová, která věřila slibům svého bývalého milence, ženatého doktora Víchy, že se rozvede a ožení se s ní...

Жанр: Драма, Спорт
Режисер: Jaroslav Soukup
Актори: Marek Vasut (Vilda Jakub), Josef Vinklár (Krakowski), Ladislav Lakomý, Eliška Balzerová (Ema Gabrielová), Karel Hermánek (Fous), Frantisek Kovár (Emissar)
Сценарій: Jaroslav Soukup, Jaroslav Vokrál
Рік випуску: 1988
Оцінка: 76 %
  Чеська Республіка Чеська Республіка   Словаччина Словаччина   Ірландія Ірландія   Польща Польща   Хорватія Хорватія