Film
Samotáři

Film Samotáři
  Najava  filma Samotáři
Ovaj sadržaj trenutno nije dostupan na GONET.TV-u. Međutim, pokušajte pustiti tisuće drugih emisija, filmova, serija, sadržaja za djecu, plus 121 hrvatskih i stranih TV kanala uživo i 30 dana unatrag. Isprobaj GONET.TV za 0.10 € (0.75 kn) za 10 dana bez ugovorne obveze. GONET.TV vam donosi najdužu arhivu i online prijenos uživo. Za maksimalnu udobnost gledanja, možete koristiti digitalne funkcije kao što su snimanje ili pauiranjea. Naručite svoj GONET.TV danas za samo 0.10 € (0.75 kn)!

Informacije o filmu

V jednom velkém městě žije sedm mladých lidí, vzájemně propojených milostnými vztahy. Robert pracuje v cestovní kanceláři a rád rozplétá a splétá lidské osudy. Napomůže rozchodu studentky Hanky a rozhlasového moderátora Petra, který se pokouší pochopit život skrze nahrávky „opravdového života“, pouštěné do éteru. Hanka je pronásledována zamilovaným, ale ženatým lékařem Ondřejem, a přátelí se s Jakubem, jehož pozitivnímu pohledu na svět „pomáhá“ marihuana.

Žanr: Komedija, Drama
Režirao: David Ondricek
Glume: Labina Mitevska (Vesna), Jitka Schneiderová (Hanka), Sasa Rasilov (Petr), Jirí Machácek (Jakub), Ivan Trojan (Ondrej), Mikulás Kren (Robert)
Godina: 2000
Ocjena: 80 %
Emitirano na: ČT1
  Češka republika Češka republika   Slovačka Slovačka   Irska Irska   Poljska Poljska   Ukrajina Ukrajina