Film
Samotáři

Film Samotáři
  Zwiastun  do filmu Samotáři
Ten program jest obecnie niedostępny w wideotece GONET.TV. Wypróbuj tysiące innych filmów, seriali, bajek online wraz z 139 kanałów na żywo z możliwością oglądania 30 po emisji. Wypróbuj GONET.TV za 1 zł przez 10 dni bez zobowiązań.. Dla maksymalnego komfortu oglądania możesz korzystać ze wszystkich usług, takich jak nieograniczone nagrywanie i pauzowanie. Zacznij oglądać telewizję już za 1 zł!

Informacje o filmie

V jednom velkém městě žije sedm mladých lidí, vzájemně propojených milostnými vztahy. Robert pracuje v cestovní kanceláři a rád rozplétá a splétá lidské osudy. Napomůže rozchodu studentky Hanky a rozhlasového moderátora Petra, který se pokouší pochopit život skrze nahrávky „opravdového života“, pouštěné do éteru. Hanka je pronásledována zamilovaným, ale ženatým lékařem Ondřejem, a přátelí se s Jakubem, jehož pozitivnímu pohledu na svět „pomáhá“ marihuana.

Gatunek: Komedie, Dramat
Reżyseria: David Ondricek
Aktorzy: Labina Mitevska (Vesna), Jitka Schneiderová (Hanka), Sasa Rasilov (Petr), Jirí Machácek (Jakub), Ivan Trojan (Ondrej), Mikulás Kren (Robert)
Kraj: Czechy, Słowacja
Data produkcji: 2000
Ocena: 80 %
Nadawano na : ČT1
  Czechy Czechy   Słowacja Słowacja   Irlandia Irlandia   Chorwacja Chorwacja   Ukraina Ukraina