Gledaj film
Svědectví mrtvých očí
online

Film Svědectví mrtvých očí
Gledajte filmSvědectví mrtvých očí HD online . Isprobaj GONET.TV za 0.10 € (0.75 kn) za 10 dana bez ugovorne obveze. Naručite GONET.TV i gledajte 1 541 filmova putem inteneta na vašem TV-u ili računalu i 120 TV programa do 30 dana iz arhive i neograničenih uploada. Zabavite se uz goNET TV koji je već u0.10 € (0.75 kn)!

Informacije o filmu

Profesor Horáček je finančním expertem podniků zahraničního obchodu a přednáší na vysoké škole, jeho žena Hedvika pracuje jako redaktorka v nakladatelství. Žijí si nad poměry, nejen díky svým profesím, ale také díky dědictví po bohatém Hedvičině otci. Žena však netuší, že Horáček má mladou milenku, jejich podnájemnici Danielu. Když se Horáček rozhodne rozvést, Hedvika to odmítne, ztropí hysterickou scénu a nakonec při autonehodě způsobí smrt mladé stopařky. Přemluví manžela, aby z místa nehody ujeli. Muž jí vyhoví, avšak netuší, že ho žena vyfotografovala, když táhl mrtvolu do křovin. Rozhodne se proto pro radikální řešení. Jenže jeho podezřelého chování si už nějakou dobu všímá Hedvičin strýc, penzionovaný kriminalista Václav Gaudl…

Žanr: Krimi
Režirao: Otakar Fuka
Glume: Jirí Adamíra (Horáček), Slávka Budínová (Horáčkova žena Hedvika), Daniela Klichová (Milenka Daniela), Vladimír Smeral (Kriminalista Gaudla), Josef Bek (Berdych), Valérie Kaplanová (Paní Skuhrovcová)
Država: Čehoslovačka
Godina: 1971
Ocjena: 66 %
Pustite ovaj sadržaj emitiran 17.9.2023 21:57 na kanalu ČT1
  Češka republika Češka republika   Slovačka Slovačka   Irska Irska   Poljska Poljska   Ukrajina Ukrajina