Oglądać film
Svědectví mrtvých očí
online

Film Svědectví mrtvých očí
Odtwarzaj film Svědectví mrtvých očí HD online. Wypróbuj GONET.TV za 1 zł przez 10 dni bez zobowiązań. Dzięki GONET.TV otrzymasz dostęp do 1 551 filmów i 139 stacji telewizyjnych łącznie z bogatym archiwum programów do 30 dni od ich emisji oraz nieograniczonym nagrywaniem. Ciesz się z GONET.TV tylko za 1 zł!

Informacje o filmie

Profesor Horáček je finančním expertem podniků zahraničního obchodu a přednáší na vysoké škole, jeho žena Hedvika pracuje jako redaktorka v nakladatelství. Žijí si nad poměry, nejen díky svým profesím, ale také díky dědictví po bohatém Hedvičině otci. Žena však netuší, že Horáček má mladou milenku, jejich podnájemnici Danielu. Když se Horáček rozhodne rozvést, Hedvika to odmítne, ztropí hysterickou scénu a nakonec při autonehodě způsobí smrt mladé stopařky. Přemluví manžela, aby z místa nehody ujeli. Muž jí vyhoví, avšak netuší, že ho žena vyfotografovala, když táhl mrtvolu do křovin. Rozhodne se proto pro radikální řešení. Jenže jeho podezřelého chování si už nějakou dobu všímá Hedvičin strýc, penzionovaný kriminalista Václav Gaudl…

Gatunek: Kryminalny
Reżyseria: Otakar Fuka
Aktorzy: Jirí Adamíra (Horáček), Slávka Budínová (Horáčkova žena Hedvika), Daniela Klichová (Milenka Daniela), Vladimír Smeral (Kriminalista Gaudla), Josef Bek (Berdych), Valérie Kaplanová (Paní Skuhrovcová)
Data produkcji: 1971
Ocena: 66 %
Oglądaj ten program nadawany w telewizji ČT1 17.9.2023 21:57
  Czechy Czechy   Słowacja Słowacja   Irlandia Irlandia   Chorwacja Chorwacja   Ukraina Ukraina