Film The Age Of Adaline

Gledaj film
The Age Of Adaline
online

Gledajte filmThe Age Of Adaline online . Isprobaj GONET.TV za 1 kn mjesec dana bez ugovorne obveze. Naručite GONET.TV i gledajte 1005 filmova putem inteneta na vašem TV-u ili računalu i 93 TV programa do 30 dana iz arhive i neograničenih uploada. Zabavite se uz goNET TV koji je već u1 kn!

Movie information

Kdo z nás by nechtěl přestat stárnout? Ani ne třicetiletá Adaline havaruje se svým autem a stane se zázrak - nejen, že nehodu přežije, ale navíc už nikdy nezestárne ani o jediný den a žije dalších 80 let. Věčné mládí se však záhy projeví jako překážka v běžném životě. Adaline bezmocně sleduje, jak její dcera stárne, až je starší než Adaline. Dlouhodobě nemůže prožívat lásku a nakonec zůstává úplně sama. Po letech osamocení se v Adalině životě objevuje Ellis Jones, do kterého se zamiluje. Vše vypadá idylicky, ale jen do okamžiku, než se Adaline setká s otcem svého přítele Williamem. William totiž v Adaline pozná dívku, kterou před lety miloval

Žanr: Drama, Fantazija, Romantični
Režirao: Lee Toland Krieger
Glume: Blake Lively (Adaline Bowman), Michiel Huisman (Ellis Jones), Harrison Ford (William Jones), Ellen Burstyn (Flemming), Kathy Baker (Kathy Jones), Amanda Crew (Kikki Jones)
Scenarij: J. Mills Goodloe, Salvador Paskowitz
Država: SAD
Godina: 2015
Ocjena: 73 %
  Češka republika Češka republika   Slovačka Slovačka   Engleski Engleski   Poljska Poljska