Gledaj film The Age Of Adaline online

This show is currently not available for goNET TV. However, try playing thousands of other shows, movies, series, fairy tales online, plus 94 Czech and foreign TV Stations live and 30 days catch-up. Isprobaj GONET.TV za 1 kn mjesec dana bez ugovorne obveze. GONET.TV brings you the longest archive and online live streaming. For maximum viewing comfort, you can use digital functions such as recording or pause. Get your GONET.TV today for just 1 kn !
Film The Age Of Adaline
  Najava filma The Age Of Adaline   Gledajte 1028 filmova i 94 programa za 1 kn bez obveza
Žanr:
Drama, Fantazija, Romantični
Režirao:
Lee Toland Krieger
Glume:
Blake Lively (Adaline Bowman), Michiel Huisman (Ellis Jones), Harrison Ford (William Jones), Ellen Burstyn (Flemming), Kathy Baker (Kathy Jones), Amanda Crew (Kikki Jones)
Scenarij:
J. Mills Goodloe, Salvador Paskowitz
Država:
SAD
Godina:
2015
Opis:
Kdo z nás by nechtěl přestat stárnout? Ani ne třicetiletá Adaline havaruje se svým autem a stane se zázrak - nejen, že nehodu přežije, ale navíc už nikdy nezestárne ani o jediný den a žije dalších 80 let. Věčné mládí se však záhy projeví jako překážka v běžném životě. Adaline bezmocně sleduje, jak její dcera stárne, až je starší než Adaline. Dlouhodobě nemůže prožívat lásku a nakonec zůstává úplně sama. Po letech osamocení se v Adalině životě objevuje Ellis Jones, do kterého se zamiluje. Vše vypadá idylicky, ale jen do okamžiku, než se Adaline setká s otcem svého přítele Williamem. William totiž v Adaline pozná dívku, kterou před lety miloval
Ocjena:
73 %

Slični filmovi

Otkrijte novu dimenziju gledanja TV-a. Sa GONET.TV-om , možete gledati 94 online TV programa uživo ili do 30 dana unatrag.
  Češka republika Češka republika   Slovačka Slovačka   Engleski Engleski   Poljska Poljska