Oglądać film The Age Of Adaline online

Ten program jest obecnie niedostępny w wideotece GONET.TV. Wypróbuj tysiące innych filmów, seriali, bajek online wraz z 118 kanałów na żywo z możliwością oglądania 30 po emisji. Wypróbuj GONET.TV za 1 zł za miesiąc bez zobowiązań.. Dla maksymalnego komfortu oglądania możesz korzystać ze wszystkich usług, takich jak nieograniczone nagrywanie i pauzowanie. Zacznij oglądać telewizję już za 1 zł!
Film The Age Of Adaline
  Zwiastun do filmu The Age Of Adaline   Oglądać 1294 filmów oraz 118 stacji za 1 zł i bez zobowiązań.
Gatunek:
Dramat, Fantasy, Romantyczny
Reżyseria:
Lee Toland Krieger
Aktorzy:
Blake Lively (Adaline Bowman), Michiel Huisman (Ellis Jones), Harrison Ford (William Jones), Ellen Burstyn (Flemming), Kathy Baker (Kathy Jones), Amanda Crew (Kikki Jones)
Scenariusz:
J. Mills Goodloe, Salvador Paskowitz
Kraj:
Stany Zjednoczone
Data produkcji:
2015
Opis:
Kdo z nás by nechtěl přestat stárnout? Ani ne třicetiletá Adaline havaruje se svým autem a stane se zázrak - nejen, že nehodu přežije, ale navíc už nikdy nezestárne ani o jediný den a žije dalších 80 let. Věčné mládí se však záhy projeví jako překážka v běžném životě. Adaline bezmocně sleduje, jak její dcera stárne, až je starší než Adaline. Dlouhodobě nemůže prožívat lásku a nakonec zůstává úplně sama. Po letech osamocení se v Adalině životě objevuje Ellis Jones, do kterého se zamiluje. Vše vypadá idylicky, ale jen do okamžiku, než se Adaline setká s otcem svého přítele Williamem. William totiž v Adaline pozná dívku, kterou před lety miloval
Ocena:
73 %

Podobne filmy

Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z GONET.TV możesz oglądać transmisję online 118 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Czechy Czechy   Słowacja Słowacja   Po angielsku Po angielsku   Chorwacja Chorwacja