Nowości

2.12.2019

Dokumentární stanice Love Nature!

Love Nature přináší ohromující záběry ze světa zvířat, sdílí jejich příběhy a detailně ukazuje boj o přežití. Užívejte si v HD exkluzivní záběry z celého světa doplněné o naučné komentáře a dech beroucí příběhy ze zvířecího království!

Máme obrovskou radost, že se nám podařilo získat dokumentární stanici na světové úrovni a věříme, že Vy budete mít také!

2.12.2019

Bez Vědomí

Bez Vědomí je největší seriálem z české originální produkce. Seriál se odehrává v období Sametové revoluce a sledujeme boj tajných služeb o nadvládu v Československu.

Režie se chopil opět Ivan Zachariáš (Pustina) a v hlavních rolích se představují Táňa Pauhofová Martin Myšička, David Nykl, Martin Hofmann a Hattie Morahan.

2.12.2019

Nové loga, stejné pořady

Skupina CS mění loga stanic. Změna se týká stanic Horror film, Kino svět, CS mini a CS film. CS mini se navíc stává součástí CS film a jako samostatná stanice již nebude fungovat.

Ale netřeba se bát. Všechny pořady stanice CS mini zůstanou, jen se přesunou na CS film.

 

 

2.12.2019

Přidáváme dvě dětské stanice!

Duck TV (pro děti od 6 do 24 měsíců) a Duck TV plus (pro předškoláky) jsou stanice pro naše nejmladší díváky. Přináší pořady, které byly vytvořeny za dohledu dětských psychologů a cílí na rozvoj dítěte zábavnou formou. Na děti čekají příběhy ze světa zvířat, techniky nebo třeba historie.

Tak schválně. Kolik rodičů nechá své děti koukat na jednu z kachních stanic a dopřeje si zasloužený odpočinek?

 

2.12.2019

Škola golfu zdarma na Golf Channelu!

Chcete začít hrát golf nebo se v něm zlepšovat? Škola golfu na Golf Channelu a nejlepší golfové turnaje Vám v tom pomůžou.

11.11.2019

Google Chromecast dla goNET.TV jest już dostępny!

Przesyłaj strumieniowo treści multimedialne z ekranu telefonu, tabletu lub laptopa na ekran telewizora lub monitora i ciesz się jeszcze bardziej ulubionymi programami.

 

29.10.2019

Nawet przy wyłączonym wyświetlaczu!

Teraz możesz słuchać 20 000 stacji radiowych bezpośrednio w goNET.TV przy wyłączonym wyświetlaczu na telefonie komórkowym lub tablecie. Wybierz ulubioną stację, wyłącz wyświetlacz, włóż telefon do kieszeni lub plecaka i ciesz się niezakłóconym relaksem. Oszczędzaj baterię i zapomnij o przypadkowym przekliknięciu stacji czy też jej wyłączeniu.

22.10.2019

HBO OD w goNET.TV

HBO OD to biblioteka wideo, która obecnie prezentuje 1113 filmów i 384 seriali wszystkich gatunków, w oryginalnej wersji, z dubbingiem i / lub napisami. Ogromna gama programów po prostu zaspokaja nawet najbardziej wymagających widzów, a także pozwala oglądać wszystkie sezony seriali telewizyjnych bez względu na to, kiedy były nadawane.

Jest dostępny dla wszystkich użytkowników goNET.TV dzięki pakietowi subskrypcji HBO.

Zobacz cały artykuł
2.10.2019

Powróciła najbardziej prestiżowa liga hokejowa!

NHL powraca do ekranów telewizyjnych i możesz tam być! Możesz oglądać niesamowity spektakl hokejowy na stacjach Nova Sport 1 i Nova Sport 2 przez cały październik i możesz na nie spojrzeć!

Pełny harmonogram jest dostępny tutaj - http://www.lepší.tv/folder/imgs/novinka_nhl_rijen_2019.jpg

  Česky Česky   Slovensky Slovensky   English English