Najlepszy kanały sportowe online

Najlepszy kanały sportowe online Najlepszy kanały sportowe online Najlepszy kanały sportowe online Najlepszy kanały sportowe online
Przegapiłeś ważny mecz, albo chcesz przypomnieć sobie zwycięstwo swojej ulubionej drużyny? Dzięki GONET.TV możesz oglądać wszystkie mecze emitowane przez czeski sportowy kanał ČT SPORT. Aktualnie pracujemy nad rozszerzeniem oferty programowej o polskie kanały sportowe, więcej pojawi się wkrótce! Dzięki naszej bibliotece wideo nigdy nie przegapisz kolejnego odcinka swojego ulubionego serialu czy programu na żywo. Do 30 dni możesz obejrzeć filmy, odcinki seriali, bajki, mecze czy filmy dokumentalne. Oglądaj telewizję online kiedykolwiek i gdziekolwiek, na telewizorze, komputerze albo urządzeniu mobilnym.
Creed 2 71%

Creed 2

2018 | Stany Zjednoczone | Dramat
Red Bull Soapbox Race 5 odcinków

Red Bull Soapbox Race

Sporty motorowe
Asterix na olimpiadzie 54%

Asterix na olimpiadzie

2008 | Francja, Niemcy, Hiszpania, Włochy, Belgia | Komedie, Przygodowy, Fantasy, Familijny
Poker: German Championship of Poker

Poker: German Championship of Poker

Poker
Nohejbal: Pohár Mistrů družstev

Nohejbal: Pohár Mistrů družstev

Wodny świat 63%

Wodny świat

1995 | Stany Zjednoczone | Thriller, Akcja, Przygodowy, Science Fiction
Fast Track - Jack Miller 4 odcinki

Fast Track - Jack Miller

Motocykle
Skate Tales 6 odcinków

Skate Tales

Jazda na deskorolce
Strzeleckie ABC 36 odcinków

Strzeleckie ABC

Magazyn
Telesprzedaż 7 odcinków

Telesprzedaż

Zakupy
MOTION & ADVENTURE- DJ David Nováček

MOTION & ADVENTURE- DJ David Nováček

Muzyka taneczna
Trent’s Vision 12 odcinków

Trent’s Vision

Piłka nożna
Fotbal: Česko - Španělsko 8 odcinków

Fotbal: Česko - Španělsko

Piłka nożna
Nomadzi 2 odcinki

Nomadzi

2005 | Stany Zjednoczone | Przygodowy
MOTION & ADVENTURE - DJ Stayer

MOTION & ADVENTURE - DJ Stayer

Muzyka taneczna
ODM 2022: Fotbal 2 odcinki

ODM 2022: Fotbal

Piłka nożna
Atletika: Wanda Diamond League Stockholm 2 odcinki

Atletika: Wanda Diamond League Stockholm

Lekkoatletyka
Przyjaciele 89% 2 odcinki

Przyjaciele

1994 | Stany Zjednoczone | Romantyczny, Komedie
Niebezpieczny Henryk 56%

Niebezpieczny Henryk

2020 | Stany Zjednoczone | Akcja, Komedie, Familijny, Science Fiction
ABC of...

ABC of...

Raising the Bar 4 odcinki

Raising the Bar

Sporty ekstremalne
Atletika: World Athletics Continental Tour Gold Finsko 3 odcinki

Atletika: World Athletics Continental Tour Gold Finsko

Lekkoatletyka
Sport v regionech: Český skateboardový pohár Ostrava

Sport v regionech: Český skateboardový pohár Ostrava

Jazda na deskorolce
Sport v regionech: Hradecké sportovní hry

Sport v regionech: Hradecké sportovní hry

Motorismus: FIM Speedway Grand Prix Německo 3 odcinki

Motorismus: FIM Speedway Grand Prix Německo

Motocykle
Motorismus: Za oponou rally Hustopeče 7 odcinków

Motorismus: Za oponou rally Hustopeče

Sporty motorowe
Fotbal: Dohráno Plus 4 odcinki

Fotbal: Dohráno Plus

Piłka nożna
Motorismus: FIM Speedway Grand Prix Polsko 2 odcinki

Motorismus: FIM Speedway Grand Prix Polsko

Motocykle
Recap show - Xross Hard Enduro 2 odcinki

Recap show - Xross Hard Enduro

Motocykle
Red Bull Signature Series MMXVI

Red Bull Signature Series MMXVI

Sporty motorowe
Sport v regionech: Grand Prix Forman 3 odcinki

Sport v regionech: Grand Prix Forman

Volejbalové slavnosti

Volejbalové slavnosti

Siatkówka
Sport v regionech: Vzpomínka na Janu Novotnou 2 odcinki

Sport v regionech: Vzpomínka na Janu Novotnou

Tenis
Sport v regionech: M ČR na dráze v inline bruslení 3 odcinki

Sport v regionech: M ČR na dráze v inline bruslení

Wrotki
Sport v regionech: Český skateboardový pohár Děčín

Sport v regionech: Český skateboardový pohár Děčín

Jazda na deskorolce
Sport v regionech: Bike Valachy 4 odcinki

Sport v regionech: Bike Valachy

Jazda na rowerze
Red Bull Signature Series MMXVII

Red Bull Signature Series MMXVII

Volejbal: Česko - Rumunsko 5 odcinków

Volejbal: Česko - Rumunsko

Siatkówka
Atletika: Wanda Diamond League Oslo 3 odcinki

Atletika: Wanda Diamond League Oslo

Lekkoatletyka
Motorismus: AGROTEC Petronas rally Hustopeče 6 odcinków

Motorismus: AGROTEC Petronas rally Hustopeče

Sporty motorowe
MOTION & ADVENTURE - DJ Baramagra 2 odcinki

MOTION & ADVENTURE - DJ Baramagra

Muzyka taneczna
Dual Slalom - Innsbruck

Dual Slalom - Innsbruck

Sporty ekstremalne
Pump Track Challenge - Innsbruck

Pump Track Challenge - Innsbruck

Sporty ekstremalne
Dostihy: Cena Nadace pro rozvoj města Pardubic 3 odcinki

Dostihy: Cena Nadace pro rozvoj města Pardubic

Wyścigi konne
Dostihy: Český kůň v anglickém Ascotu 5 odcinków

Dostihy: Český kůň v anglickém Ascotu

Wyścigi konne
Biatlonista roku 4 odcinki

Biatlonista roku

Biathlon
Veslování: Historie českého veslování

Veslování: Historie českého veslování

Historyczny, Wioślarstwo
Speed & Style - Innsbruck

Speed & Style - Innsbruck

Sporty ekstremalne
Archiv D: Aréna světového sportu 3 odcinki

Archiv D: Aréna světového sportu

Vodní slalom: SP Polsko 12 odcinków

Vodní slalom: SP Polsko

Kajak, Mistrzostwa Świata
RISS 6 odcinków

RISS

surfowanie
Fotbal: Kanonýři v Kroměříži 3 odcinki

Fotbal: Kanonýři v Kroměříži

Dostihy: II. kvalifikace na 132. Velkou pardubickou se Slavia pojišťovnou 5 odcinków

Dostihy: II. kvalifikace na 132. Velkou pardubickou se Slavia pojišťovnou

Wyścigi konne
Volejbal: Česko - Ukrajina

Volejbal: Česko - Ukrajina

Siatkówka
Veslování: To nejlepší z českého veslování 3 odcinki

Veslování: To nejlepší z českého veslování

Historyczny, Wioślarstwo
Atletika: Wanda Diamond League Paříž 6 odcinków

Atletika: Wanda Diamond League Paříž

Lekkoatletyka
Veslování: SP Polsko 4 odcinki

Veslování: SP Polsko

Wioślarstwo, Mistrzostwa Świata
Volejbal: Česko - Francie 3 odcinki

Volejbal: Česko - Francie

Siatkówka
Volejbal: Zlatá Evropská volejbalová liga 2 odcinki

Volejbal: Zlatá Evropská volejbalová liga

Siatkówka
Finals 2 - Austria

Finals 2 - Austria

Sporty motorowe
Race 8 - Sachsenring

Race 8 - Sachsenring

Motocykle
Archiv Z: ČSSR - Brazílie

Archiv Z: ČSSR - Brazílie

Piłka nożna
Archiv Z: Finále MS ve fotbalu 1962 Československo - Brazílie

Archiv Z: Finále MS ve fotbalu 1962 Československo - Brazílie

Piłka nożna
Rugby: Prague Seven 2 odcinki

Rugby: Prague Seven

Rugby
Sport v regionech: Hornettlon.cz a Noční Triatlon 3 odcinki

Sport v regionech: Hornettlon.cz a Noční Triatlon

Triathlon
Sport v regionech: Pilsner Dragons CUP 3 odcinki

Sport v regionech: Pilsner Dragons CUP

Sport v regionech: M ČR ve skocích na trampolíně 3 odcinki

Sport v regionech: M ČR ve skocích na trampolíně

Skoki na tramlopinie
Sport v regionech: Urban Challenge 2 odcinki

Sport v regionech: Urban Challenge

Sporty ekstremalne
Sport v regionech: Kanonýři v Kroměříži 5 odcinków

Sport v regionech: Kanonýři v Kroměříži

Piłka nożna
Sport v regionech: O pohár starosty MČ Praha 20 2 odcinki

Sport v regionech: O pohár starosty MČ Praha 20

Běh: Mattoni 1/2Maraton Olomouc 4 odcinki

Běh: Mattoni 1/2Maraton Olomouc

Lekkoatletyka
BMX: ČP Benátky nad Jizerou 4 odcinki

BMX: ČP Benátky nad Jizerou

Jazda na rowerze
Cyklistika: Krakonošův cyklomaraton 5 odcinków

Cyklistika: Krakonošův cyklomaraton

Jazda na rowerze
Triatlon: XTERRA Prague 4 odcinki

Triatlon: XTERRA Prague

Triathlon
Golf Time 9 odcinków

Golf Time

Golf, Magazyn
Horská kola: ME v MTB maratonu 3 odcinki

Horská kola: ME v MTB maratonu

Jazda na rowerze
Jachting: Raiffeisen Trophy 4 odcinki

Jachting: Raiffeisen Trophy

Żeglarstwo
Jachting: Mezinárodní mistrovství 17. Districtu lodní třídy STAR 2 odcinki

Jachting: Mezinárodní mistrovství 17. Districtu lodní třídy STAR

Żeglarstwo
Archiv Z 1972: NSR - SSSR 2 odcinki

Archiv Z 1972: NSR - SSSR

Piłka nożna
Volejbal: Česko - Turecko

Volejbal: Česko - Turecko

Siatkówka
Akrobatický rokenrol: Mistrovství ČR Dolní Břežany 6 odcinków

Akrobatický rokenrol: Mistrovství ČR Dolní Břežany

Taniec
Archiv Z: Itálie - NSR 2 odcinki

Archiv Z: Itálie - NSR

Piłka nożna
Gwiazdy lombardu

Gwiazdy lombardu

Ján Geleta

Ján Geleta

Piłka nożna
Archiv D: Hrdinové z antuky 2 odcinki

Archiv D: Hrdinové z antuky

Tenis
Atletika: Brněnská laťka 5 odcinków

Atletika: Brněnská laťka

Lekkoatletyka
Vodní slalom: SP Slovinsko 7 odcinków

Vodní slalom: SP Slovinsko

Kajak, Mistrzostwa Świata
Surfing dla środowiska 2 odcinki

Surfing dla środowiska

Atletika: MČR 4 odcinki

Atletika: MČR

Lekkoatletyka
Tohle je box 3 odcinki

Tohle je box

Boks
Triatlon: WTCS 2022 Kanada 2 odcinki

Triatlon: WTCS 2022 Kanada

Triathlon
Becoming Bronson 7 odcinków

Becoming Bronson

surfowanie
Akrobatický rokenrol: M ČR

Akrobatický rokenrol: M ČR

Taniec
Cyklistika: Mistrovství ČR a SR 6 odcinków

Cyklistika: Mistrovství ČR a SR

Jazda na rowerze
Jezdectví: J&T BANKA CSI3*-W Olomouc 3 odcinki

Jezdectví: J&T BANKA CSI3*-W Olomouc

Jeździectwo
Dostihy: České Derby 3 odcinki

Dostihy: České Derby

Jeździectwo
Orientační běh: MS Dánsko 6 odcinków

Orientační běh: MS Dánsko

Making Driven 6 odcinków

Making Driven

Snowboard
Softball: Česko - Francie

Softball: Česko - Francie

Softball
Boston Recap 2022 2 odcinki

Boston Recap 2022

Sporty ekstremalne
FURIA: Road to Legends 6 odcinków

FURIA: Road to Legends

eSport
Everything you need to know about UCI MTB cross-country 2022 5 odcinków

Everything you need to know about UCI MTB cross-country 2022

Jazda na rowerze
Fotbal: Česko - Francie 4 odcinki

Fotbal: Česko - Francie

Piłka nożna
ODM 2022: Synchronizované plavání

ODM 2022: Synchronizované plavání

Pływanie
ODM 2022: Šerm 4 odcinki

ODM 2022: Šerm

Szermierka
ODM 2022: Sportovní gymnastika 6 odcinków

ODM 2022: Sportovní gymnastika

Gimnastyka
ODM 2022: BMX

ODM 2022: BMX

Jazda na rowerze
ODM 2022: Basketbal: Olomoucký kraj - Moravskoslezský kraj

ODM 2022: Basketbal: Olomoucký kraj - Moravskoslezský kraj

Koszykówka
Basketbal: ODM 2022: Basketbal: Olomoucký kraj - Moravskoslezský kraj

Basketbal: ODM 2022: Basketbal: Olomoucký kraj - Moravskoslezský kraj

Koszykówka
ODM 2022: Basketbal: Liberecký kraj - Jihočeský kraj

ODM 2022: Basketbal: Liberecký kraj - Jihočeský kraj

Koszykówka
ODM 2022: Florbal 5 odcinków

ODM 2022: Florbal

Unihokej
Jezdectví: J&T BANKA CSI3

Jezdectví: J&T BANKA CSI3

Jeździectwo
Softball: ME 2022 ženy U23 Česko

Softball: ME 2022 ženy U23 Česko

Softball
ODM 2022: Judo

ODM 2022: Judo

Judo
ODM 2022: Plavání 4 odcinki

ODM 2022: Plavání

Pływanie
ODM 2022: Fotbal: Plzeňský kraj - Olomoucký kraj

ODM 2022: Fotbal: Plzeňský kraj - Olomoucký kraj

Piłka nożna
ODM 2022: Atletika 9 odcinków

ODM 2022: Atletika

Lekkoatletyka
ODM 2022: Karate

ODM 2022: Karate

Sztuki walki
ODM 2022: Kanoistika 3 odcinki

ODM 2022: Kanoistika

Kajak
ODM 2022: Orientační běh

ODM 2022: Orientační běh

ODM 2022: Volejbal 4 odcinki

ODM 2022: Volejbal

Siatkówka
ODM 2022: Taneční sport 3 odcinki

ODM 2022: Taneční sport

Taniec
Best moments from Boston 4 odcinki

Best moments from Boston

Sporty ekstremalne
ODM 2022: Sportovní střelba 4 odcinki

ODM 2022: Sportovní střelba

Strzelanie
BMX: Český pohár 3 odcinki

BMX: Český pohár

Jazda na rowerze
ODM 2022: Badminton

ODM 2022: Badminton

Badminton
ODM 2022: Tenis 5 odcinków

ODM 2022: Tenis

Tenis
ODM 2022: Plážový volejbal 4 odcinki

ODM 2022: Plážový volejbal

Siatkówka plażowa
ODM 2022: Házená 4 odcinki

ODM 2022: Házená

Piłka ręczna
ODM 2022: Dráhová cyklistika

ODM 2022: Dráhová cyklistika

Jazda na rowerze
Archiv Z 1992: Dánsko - Německo 2 odcinki

Archiv Z 1992: Dánsko - Německo

Piłka nożna
Sport v regionech: Ocelácký triatlon

Sport v regionech: Ocelácký triatlon

Triathlon
Sport v regionech: FC Petra Drnovice - FC Boby Brno

Sport v regionech: FC Petra Drnovice - FC Boby Brno

Piłka nożna
Sport v regionech: M ČR hry Plamen

Sport v regionech: M ČR hry Plamen

ODM 2022: Basketbal 2 odcinki

ODM 2022: Basketbal

Koszykówka
ODM 2022

ODM 2022

Triatlon: MORAVIAMAN Triatlon 2022 3 odcinki

Triatlon: MORAVIAMAN Triatlon 2022

Triathlon
Basketbal: Chance 3x3 Tour České Budějovice 3 odcinki

Basketbal: Chance 3x3 Tour České Budějovice

Koszykówka
Cyklistika: Tour de France 2022 2 odcinki

Cyklistika: Tour de France 2022

Jazda na rowerze
  Czechy Czechy   Słowacja Słowacja   Po angielsku Po angielsku   Chorwacja Chorwacja