Denzel Washington

Aktor|Reżyser|Producent
Denzel Washington - W bagnie Los Angeles
Denzel Washington - W bagnie Los Angeles
Urodzony: 28.12.1954, Mount Vernon, New York, USA (69 lat )
Wysokość: 184 cm
Nazwisko rodowe: Denzel Hayes Washington Jr.
Patří mezi ty úspěšné americké herce, jejichž cesta na vrchol byla přímá a bez zakolísání. Původně vystudoval medicínu, ale brzy se přeorientoval na divadlo a novinářskou profesi. Obě znalosti pak spojil v úspěšném thrilleru Případ pelikán. Při přípravě na tuto roli strávil dlouhou dobu s reportéry a redaktory listu Washington Post. Podobně pečlivě se připravuje na všechny své filmové party. Inteligence, nasazení a dokonalé zvládnutí tématu, to jsou vlastnosti, které jej dostaly tam, kde je.

Narodil se 28. prosince 1954 v New Yorku. Navštěvoval dvouleté herecké kursy v sanfranciském American Conservatory Theatre a po návratu do rodného města hrál v shakespearovském repertoáru. Więcej

První větší filmovou příležitost dostal díky nabídce Normana Jewisona ztvárnit svoji divadelní postavu z divadelního kusu Vojákova hra i na plátně ve snímku A Soldier's Story. Ale teprve silný antirasistický příběh afrického bojovníka za práva černochů Steve Bika v Attenboroughově politickém dramatu Volání svobody mu zajistila pevné filmové postavení, včetně nominace na Oscara.

Následovala další historická role - postava uprchlého otroka Trippa ve válečném filmu Glory a ta už mu vynesla Zlatý glóbus i Oscara. Výrazný part si zahrál i v hudebním dramatu Spikea Leeho Mý lepší Blues. Tentýž režisér mu nabídl i roli černošského aktivisty ve filmu Malcolm X, za kterou byl Washington opět nominován na Oscara. Následovala další postava bojující proti bezpráví: právník zaštiťující Toma Hankse nakaženého AIDS před jeho bývalými zaměstnavateli v diváckém hitu Philadelphia. Denzel Washington se definitivně stal hvězdou. People Magazin jej vybral mezi padesát nejkrásnějších lidí světa a Newsweek kontroval titulním článkem, ve kterém na jeho příkladu rozebírá zákonitosti vědeckého výkladu tváře, která dokáže vzbuzovat extrémní sympatie.

Denzel Washington se objevuje hned v několika komerčních trhácích, které ovšem nijak neslevují z umělecké úrovně, na kterou je zvyklý. S Julií Robertsovou v roli novinářky vyšetřuje korupční aféru v napínavém thrilleru Případ pelikán. Vzápětí se objevuje v ještě razantnější roli, když velí vzbouřencům na palubě atomové ponorky v akčním thrilleru Krvavý příliv. Hraje v retro detektivce Ďábel v modrém nebo v novém přepisu Shakespearova Monoho povyku pro nic. Především se ale stává vyšetřovatelem nejasného vojenského incidentu na území Iráku během operace Pouštní bouře Odvaha pod palbou, v akčním SF Virtuozita, hororu Anděl smrti, což je jeho výlet do světa temných rituálních vražd a svazujícího strachu před neznámem. Něco podobného si zkusil už v Ricochetovi, kde byl také poldou honícím zdánlivě nezlikvidovatelného sériového zabijáka. Jenom s tím rozdílem, že Anděl smrti je na Washingtonově výkonu postaven. Z dalších filmů Denzela Washingtona jmenujme ještě Moc, Bílý policajt s černým srdcem nebo jím produkovaný televizní projekt Hank Aaron: Chasing the Dream. Mniej
Ocena:
  • Oscar, 1989, najlepszy aktor drugoplanowy, Sláva
  • Oscar, 2001, najlepszy aktor, Dzień próby

Denzel Washington — filmy online:

Zalety GONET.TV
nejnizsi_cena
Najlepsza cena
Tylko u nas zyskasz 134 kanałów telewizyjnych za najlepszą cenę. Premium, filmowe, dokumentalne, sportowe i dziecięce.
30 dni zpetne_zhlednuti
Najdalej wstecz
Bezkonkurencyjne wsteczne przewijanie. Oglądaj seriale i ulubione programy do 30 dni wstecz po emisji.
bez_zavazku
Wszystko bez zobowiązań
Możesz zdecydować czy chcesz kontynuować naszą usługę.
eu
Gdziekolwiek w Unii Europejskiej
GONET.TV możesz oglądać nie tylko w Polsce ale także podczas podróży w UE, Islandii i Norwegii
neomezene_nahravani
Nieograniczone nagrywanie
Ile filmów, seriali i różnych programów nagrasz zależy od Ciebie.
vysoka_kvalita
Jakość transmisji
GONET.TV oferuje 107 HD kanałów w pakiecie podstawowym. Wybór jakości transmisji jest częścią naszej usługi.
videoteka
Wideoteka bez dodatkowych opłat
Czekają na Ciebie tysiące filmów, seriali, filmów dokumentalnych, bajek i wydarzeń sportowych
nizky_tok
Przepływ danych
Do oglądania wystarczy tylko 1,2 Mb/s. GONET.TV uruchomi się nawet podczas podróży, gdzie połączenie internetowe jest słabsze.
zarizeni
Na każde urządzenie
Oglądaj ulubione programy na Smart TV, dekoderze GONET.TV, PC, tablecie czy smartfonie.
Wybierz swój odpowiedni pakiet.

Zarejestruj się. Podane dane będą służyć do logowania się w aplikacji.

Natychmiast po aktywacji GONET.TV będzie działać. Usługi GONET.TV będą dostępne natychmiast po dokonaniu płatności.

Wypróbuj przez 10 dni za 1 zł Bez zobowiązań Możesz zrezygnować kiedykolwiek Na telewizorze, PC, tablecie i telefonie
Krok 1 z 3 Wybierz usługę
Krok 2 z 3 Utwórz konto
Krok 3 z 3 Dostawa i płatność Dostawa Płatność
Dane osobowe
Oferta promocyjna "10 dni za 1 zł bez zobowiązań" obowiązuje tylko przy płatności kartą. Oferta promocyjna "10 dni za 1 zł bez zobowiązań" obowiązuje tylko przy płatności kartą. Oferta promocyjna "10 dni za 1 zł bez zobowiązań" obowiązuje tylko przy płatności kartą. Usługa będzie aktywna natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty.
Potwierdzam, że zapoznałem się i zgadzam z Regulaminem, Umową, Ochroną danych osobowych oraz z automatycznymi płatnościami kartą, które mogę w każdej chwili anulować. Mam więcej niż 18 lat i jestem obywatelem Polski.

Sygnał usługi GONET.TV nie może być dalej rozpowszechniany ani wykorzystywany na użytek inny niż własny.
Sposób dostawy
Paczka "Do rąk własnych" Paczka "Do rąk własnych" Twoja przesyłka zostanie dostarczona przez kuriera między godziną 8 a 17. 25 zł 25 zł 25 zł 25 zł
Poczta "Do rąk własnych" Poczta "Do rąk własnych" Twoja przesyłka zostanie dostarczona przez kuriera między godziną 8 a 17. 25 zł 25 zł 25 zł 25 zł
Poczta "Na poczcie" Poczta "Na poczcie" Przesyłka zostanie dostarczona na pocztę. 25 zł 25 zł 25 zł 25 zł
Packeta Group - dostawa do domu Packeta Group - dostawa do domu Twoja przesyłka zostanie dostarczona przez kuriera 25 zł
Packeta Group - odbiór osobisty Packeta Group - odbiór osobisty Twoja przesyłka zostanie dostarczona do wybranego punktu 20 zł
Chcę dostarczyć zamówienie pod inny adres niż adres rozliczeniowy
Dane dostawy
Kod pocztowy
Adres poczty:
Do zapłaty
Usługa GONET.TV w tym pakiet HBO zostanie aktywowana natychmiast po dokonaniu płatności. Zaraz po zaksięgowaniu płatności usługa GONET.TV będzie aktywna, a my powiadomimy Cię sms-em lub e-mailem.
  Powrót Nie mam karty   Powrót
Jeszcze się zastanawiasz? Zobacz jeszcze raz co zyskujesz.
Najwięcej kanałów telewizyjnych
Tylko dzięki GONET.TV możesz oglądać do 134 stacji do 30 dni wstecz i nagrywać je bez ograniczeń w jakości HD za bezkonkurencyjną cenę.
KinoPolska
Comedy central
Romance TV
TVS
Comedy Central
Eleven
FOX
National
Nick JR
Tvn 24
TVN Bis
Wild
FilmBOX Kino TV Nickelodeon Advernturte Extasy Duck MTV 2X2 Docubox filmax Paramount History
Wideoteka w cenie
Tylko z GONET.TV możesz oglądać ponad 15000 różnych filmów, tysiące seriali, filmów dokumentalnych i kreskówek rocznie bez dodatkowych opłat. W tak ogromnej bibliotece wideo zawsze można znaleźć dla siebie interesujący program.
eleven_sport_1 eleven_sport_2 eleven_sport_3 eleven_sport_4
Eleven Sports
Jedynie w GONET.TV kanały premium Eleven Sports dostępne bez dodatkowych opłat już w pakiecie KLASIK.
eleven_sport_1 eleven_sport_2 eleven_sport_3 eleven_sport_4
Działa wszędzie
Na telewizorze, komputerze, telefonie i tablecie. Dzięki naszemu nowoczesnemu kodekowi H.265 wystarczy połączenie internetowe 3 Mb/s, aby cieszyć się ulubionymi programami bez żadnego zacinania w dowolnym miejscu w UE.
tv
notebook-tablet box
Może być Twój za 1 zł
Odkryj sposób oglądania telewizji, którego nigdy nie zmienisz. Dzięki GONET.TV doświadczysz wolności jak nigdy dotąd. Wypróbuj przez 10 dni za 1 zł - 134 stacji do 30 dni oglądania wstecz, ogromną bibliotekę wideo z ponad 1 580 filmami i funkcjami, które chciałbyś już mieć dawno temu. Następnie tylko 11.99 zł miesięcznie i oczywiście bez żadnych zobowiązań.
134 super stacji telewizyjnych Z GONET.TV możesz oglądać transmisję na żywo 134 stacji w podstawowej ofercie.
HDtransmisja HD Ciesz się transmisją na żywo w jakości HD. GONET.TV oferuje 107 programów HD w ofercie podstawowej.
Najlepsze z telewizji Odwiedź nasze archiwum TV i wybieraj spośród setek filmów, seriali, filmów dokumentalnych, bajek i sportu online.
Na każde urządzenie Oglądaj telewizję w domu i w podróży. Dzięki aplikacji na inteligentne urządzenia, możesz oglądać tv w komórce, na komputerze lub Smart TV wszystkich marek. Jeśli wolisz tradycyjny telewizor, podłącz tylko Android dekoder GONET.TV i baw się .
Na wszystkie rodzaje połączeń IPTV działa razem z każdym połączeniem internetowym od jakichkolwiek dostawców. Internetowa telewizje kablową GONET.TV można więc oglądać przez Wi-fi, za pośrednictwem kabla ethernet lub przez połączenie mobilne.
Mniejsza objętość danych Dzięki zastosowaniu nowoczesnego kodowania H.265 możemy zapewnić wysoką jakość transmisji, bez obciążania połączenia internetowego.
Ukryte napisy GONET.TV obsługuje wyświetlanie ukrytych napisów.
HHistoria oglądania Przejrzyj listę ostatnio oglądanych programów i po prostu przejdź do tych, których jeszcze nie obejrzałeś do końca.
Więcej odcinków jednocześnie Obejrzyj wygodnie kilka odcinków serialu naraz.
Podobne programy W szczegółach o programie, wyświetlimy Ci również podobne programy, które mogły by Cię zainteresować.
Wideo i recenzje Dla łatwiejszego wyboru tego, co chcesz obejrzeć, odtwórz wideo i przeczytaj recenzje.
Prognoza pogody Słonecznie, pochmurno czy deszczowo? Śledź pogodę w Twoim mieście.
Kalendarz imienin Czy zapominasz o imieninach swoich bliskich? Z GONET.TV masz je na oku każdego dnia!
Działa i za granicąJeśli wyruszysz na wakacje do państw Unii Europejskiej, GONET.TV będzie nadal działać.
Pokaż wszystkie korzyści
Co mogło by Cię interesować
Jak działa usługa i czego potrzebuję?
Gonet.tv to nowoczesne oglądanie telewizji przez internet. Wszystkie kanały możesz oglądać na klasycznym telewizorze, SmartTV, komputrze, tablecie lub smartfonie. Wystarczy aby urządzenie, na którym chcesz oglądać było podłączone do internetu z minimalną szybkością 3Mb/s. Wszystkie obsługiwane urządzenia znajdziesz tutaj .

Gonet.TV możesz oglądać w całej Unii Europejskiej, wystarczy posiadać stabilne połączenie internetowe.
Zapewniacie połączenie internetowe?
Niestety, nie oferujemy połączenia internetowego. Gonet.tv działa tylko przy pomocy internetu od jakiegokolwiek dostawcy.
Gdzie znajdę więcej informacji?
Wybór telewizji internetowej, która odpowiada Twoim potrzebom, nie jest łatwym wyborem. Dlatego przygotowaliśmy wiele innych pytań i odpowiedzi, które mogą ułatwić Ci wybór. Wystarczy kliknąć tutaj .
Muszę podpisać umowę ?
Nie podpisujesz żadnej umowy. Jeżeli nasza usługa nie będzie dla Ciebie zadowalająca, możesz ją kiedykolwiek anulować. Do niczego nie jesteś zobowiązany.
Ile będę płacić ?
Aktualne ceny pakietów GONET.TV i usług dodatkowych można znaleźć tutaj.
Jak mogę zamówić GONET.TV?
Usługę możesz zamówić tutaj . I nie zapomnij - wszystko jest niezobowiązujące.
  Czechy Czechy   Słowacja Słowacja   Irlandia Irlandia   Chorwacja Chorwacja   Ukraina Ukraina