Oglądać Bambi 2 online

Odtwarzaj Bambi 2 online lub wybieraj spośród setek bajek i filmów. Baw się z całą rodziną przy ulubionych bajkach, serialach i programach dla dzieci. W dodatku oglądaj 67 kanałów, wraz z nieograniczonym nagrywaniem, biblioteką wideo i ponownym odtwarzaniem do 30 dni wstecz. Spraw radość sobie i swoim najmniejszym za 31.50 zł miesięcznie.
Bambi 2
  Zwiastun do programu Bambi 2   Oglądać Bambi 2 online
Gatunek:
Animovaný, Rodinný, Dětem
Reżyseria:
Brian Pimental
Aktorzy i postacie:
Patrick Stewart (velký kníže - hlas), Alexander Gould (Bambi - hlas), Keith Ferguson (kamarád Owl - hlas), Kristin Chenowethová (Faline - hlas), Brendon Baerg (Dupík - hlas), Nicky Jones (Flower)
Kraj:
USA
Data produkcji:
2006
Opis:
Na cestě k dospělosti poznávají jeden druhého.

Animovaná pohádka Bambi II, v níž se po více než šedesáti letech znovu setkáme s Bambim, Velkým knížetem, Dupíkem, Kvítkem, Filim, Výrem a dalšími nezapomenutelnými zvířátky, se odehrává krátce poté, co mladý jelení princ ztratí svou maminku a zjistí, že jeho tatínek je ve skutečnosti váženým Velkým knížetem. Film, který nese inspirující poselství o odvaze, naději a překonání bolesti ze ztráty, vypráví příběh o zprvu rozpačitém vztahu mezi hravým srnečkem a jeho královským otcem, kteří se společně vydávají na nelehkou cestu, na níž vzájemnou snahou překonají smutek a najdou v sobě něco krásného a nečekaného: rodinu.
Ocena:
61 %

Programy z podobną tematyką

Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z goNET.TV możesz oglądać transmisję online 67 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   English English