Oglądać Chuggington - Veselé vláčky online

Odtwarzaj Chuggington - Veselé vláčky online lub wybieraj spośród setek bajek i filmów. Baw się z całą rodziną przy ulubionych bajkach, serialach i programach dziecięcych. W dodatku oglądaj 85 stacji telewizyjnych, wraz z nieograniczonym nagrywaniem, biblioteką wideo i ponownym odtwarzaniem do 30 dni wstecz. Spraw radość sobie i swoijm najmniejszym w 7.01 € miesięcznie.
Oglądaj online animovanďż˝, rodinnďż˝, animovaný Chuggington - Veselé vláčky w ČT :D
  Oglądać Chuggington - Veselé vláčky online
Gatunek:
animovanďż˝, rodinnďż˝, animovaný
Reżyseria:
Xiao-dong Xu, Sarah Ballová
Aktorzy i postacie:
Imogen Bailey (Koko), Brigid Harrington (Koko), Nicole Davis, Nichole Davis (Constable), Andy Nyman, Alex Carter (dítě na pláži)
Państwo:
Velká Británie
Data produkcji:
2008
Opis:
Chuggington je neobyčejné místo, kde jsou jedinými dopravními prostředky zvláštní vlaky, které mluví, myslí a nepotřebují strojvedoucí. Staňte se svědky dobrodružství tří mladých a nezkušených vláčků jmény WILSON, BREWSTER a KOKO, kteří se podobně jako všechny ostatní děti učí nejraději při hrách a zábavě. CHUGGINGTON má nekonečné množství zastávek a věřte, že spolu s mašinkami zažijete neuvěřitelná dobrodružství.
Ocena:
62 %
Oglądaj na:
ČT :D ČT :D Archív a všechna videa pořadů televize ČT :D online

Lista odcinków

Programy z podobną tematyką

Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z Lepší.TV możesz oglądać transmisję online 85 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   English English