Oglądać Chuggington - Veselé vláčky online

Odtwarzaj Chuggington - Veselé vláčky online lub wybieraj spośród setek bajek i filmów. Baw się z całą rodziną przy ulubionych bajkach, serialach i programach dziecięcych. W dodatku oglądaj 76 stacji telewizyjnych, wraz z nieograniczonym nagrywaniem, biblioteką wideo i ponownym odtwarzaniem do 30 dni wstecz. Spraw radość sobie i swoijm najmniejszym w 7.01 € miesięcznie.
Oglądaj online animovaný, rodinný Chuggington - Veselé vláčky w
  Oglądać Chuggington - Veselé vláčky online
Gatunek:
animovaný, rodinný
Reżyseria:
Sarah Ballová, Xiao-dong Xu
Aktorzy i postacie:
Brigid Harrington (Koko), Imogen Bailey (Koko), Isabella Palmieri (Zephie), Maria Darlingová (Vee), Johnnie Fiori (Vee), Brian Greene (starý Puffer Pete)
Państwo:
Velká Británie
Data produkcji:
2008-2015
Opis:
Chuggington je neobyčejné místo, kde jsou jedinými dopravními prostředky zvláštní vlaky, které mluví, myslí a nepotřebují strojvedoucí. Staňte se svědky dobrodružství tří mladých a nezkušených vláčků jmény WILSON, BREWSTER a KOKO, kteří se podobně jako všechny ostatní děti učí nejraději při hrách a zábavě. CHUGGINGTON má nekonečné množství zastávek a věřte, že spolu s mašinkami zažijete neuvěřitelná dobrodružství.
Ocena:
61 %

Programy z podobną tematyką

Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z goNET.TV możesz oglądać transmisję online 76 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   English English