Emil a detektivové

Oglądać
Emil a detektivové
online

Ten program jest obecnie niedostępny w wideotece GONET.TV. Wypróbuj tysiące innych filmów, seriali, bajek online wraz z 104 kanałów na żywo z możliwością oglądania 30 po emisji. . Dla maksymalnego komfortu oglądania możesz korzystać ze wszystkich usług, takich jak nieograniczone nagrywanie i pauzowanie. Zacznij oglądać telewizję już za 29 zł!

Informacje o programie

Dvanáctiletému Emilovi a jeho tátovi se lepí smůla na paty. Nejdřív od nich odejde matka, otec ztratí práci a aby toho nebylo málo, po autonehodě přijde nejen o kus zdraví, ale i o řidičský průkaz. Aby si Emil odpočinul od všech těch pohrom, má dovoleno strávit pár dní u známé v Berlíně. Emil cestou narazí na pochybného muže, který ho uspí a ukradne mu úspory. Emil ale v průšvihu nezůstane sám. Seznámí se s drzou Pony a jejím dětským gangem a společně se snaží dopadnout gangstera, z něhož se vyklubal hotelový zloděj.

Gatunek: Przygodowy, Komedia, Kryminalny, Dzieci, Familijny
Reżyseria: Franziska Buch
Aktorzy: Tobias Retzlaff (Emil Tischbein), Anja Sommavilla (Pony Hütchenová), Jürgen Vogel (Max Grundeis), Maria Schrader (Pastorin Hummelová), Kai Wiesinger (Knut Tischbein), Tim Hansen (Krumbiegel)
Scenariusz: Erich Kästner, Franziska Buch
Kraj: Niemcy
Data produkcji: 2001
Ocena: 60 %
  Czechy Czechy   Słowacja Słowacja   Po angielsku Po angielsku   Chorwacja Chorwacja