Oglądać Flintstonowie: Niech żyje Rock Vegas! online

Odtwarzaj Flintstonowie: Niech żyje Rock Vegas! online lub wybieraj spośród setek bajek i filmów. Baw się z całą rodziną przy ulubionych bajkach, serialach i programach dziecięcych. W dodatku oglądaj 85 stacji telewizyjnych, wraz z nieograniczonym nagrywaniem, biblioteką wideo i ponownym odtwarzaniem do 30 dni wstecz. Spraw radość sobie i swoijm najmniejszym w 7.01 € miesięcznie.
Oglądaj online komedie, dětem, rodinný Flintstonowie: Niech żyje Rock Vegas! w TV4
  Zwiastun do programu Flintstonowie: Niech żyje Rock Vegas!   Oglądać Flintstonowie: Niech żyje Rock Vegas! online
Gatunek:
komedie, dětem, rodinný
Reżyseria:
Brian Levant
Aktorzy i postacie:
Mark Addy (Fred Flintstone), Stephen Baldwin (Barney Rubble), Kristen Johnstonová (Wilma Slaghoopleová), Jane Krakowská (Betty O'Shaleová), Joan Collinsová (Pearl Slaghoopleová), Thomas Gibson (Chip Rockefeller)
Państwo:
USA
Data produkcji:
2000
Opis:
Pravěká komedie o tom, jak to bylo tenkrát, když se Fred a Vilma seznámili a jakou roli v tom všem sehrál malý mimozemšťan.

Fred Flintstone (v češtině Fred Pazourek) a jeho nejlepší přítel Barney Rubble (tedy Oblázek) mají důvod k oslavě. Právě se stali absolventy Brontojeřábové Akademie a získali tak dobrá místa v lomu. Zato půvabná a navíc bohatá Wilma má slzy na krajíčku. Musela utéct z domova, protože její panovačná matka ji chce provdat za úspěšného, ale nemyšleného a nudného Chipa. V nouzi pomůže servírka Betty, která Wilmě nabídne kamennou střechu nad hlavou i práci v restauraci. Právě tady se ti čtyři setkají, a protože si padli na první pohled do oka, je společný výlet do nedalekého zábavního centra v Rock Vegas jen otázkou překonání prvních rozpaků. Intrikán Chip má ale jiné plány: Chce Freda v očích Wilmy i její rodiny naprosto znemožnit. Jenže i v době kamenné láska hory přenáší...
Ocena:
39 %
Oglądaj na:
TV4 TV4 Archív a všechna videa pořadů televize TV4 online

Programy z podobną tematyką

Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z Lepší.TV możesz oglądać transmisję online 85 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   English English