Oglądać Hodně štěstí, Charlie online

Odtwarzaj Hodně štěstí, Charlie online lub wybieraj spośród setek bajek i filmów. Baw się z całą rodziną przy ulubionych bajkach, serialach i programach dziecięcych. W dodatku oglądaj 76 stacji telewizyjnych, wraz z nieograniczonym nagrywaniem, biblioteką wideo i ponownym odtwarzaniem do 30 dni wstecz. Spraw radość sobie i swoijm najmniejszym w 7.01 € miesięcznie.
Oglądaj online drama, komedie, rodinný, sitcom, thriller Hodně štěstí, Charlie w
  Oglądać Hodně štěstí, Charlie online
Gatunek:
drama, komedie, rodinný, sitcom, thriller
Reżyseria:
Erika Kaestle, Eric Dean Seaton, Phill Lewis, Adam Weissman, Thomas J. Thompson, Bruce Leddy
Aktorzy i postacie:
Bridgit Mendlerová (Teddy Duncan), Leigh Allyn Bakerová (Amy Duncan / ...), Bradley Steven Perry (Gabe Duncan), Eric Allan Kramer (Bob Duncan), Mia Talerico (Charlie Duncan), Jason Dolley (PJ Duncan)
Państwo:
USA
Data produkcji:
2010
Opis:
Životy rodiny Duncanových se s příchodem malé sestřičky obrátí úplně naruby. Když se otec Bob a matka Amy vracejí zpět do práce, pověří péčí o jejich čtvrté dítě - Charlottu (alias Charlie), své dva pubertální potomky Teddy a PJe a 10letého syna Gaba. Starší sourozenci se nyní seznamují s dětskými krémy, bryndáky a hlídáním své malé sestřičky, přičemž se snaží stále žít životem typických teenagerů. Každá epizoda tohoto akčního rodinného sitcomu představuje Teddyin video-deníček, který pro svou malou sestru vytváří. Charlie bude jednou, až se Teddy odstěhuje a nebude jí neustále nablízku, sloužit jako zdroj užitečných rad.
Ocena:
70 %
Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z goNET.TV możesz oglądać transmisję online 76 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   English English