Jake a piráti ze Země Nezemě

Oglądać
Jake a piráti ze Země Nezemě
online

Ten program jest obecnie niedostępny w wideotece GONET.TV. Wypróbuj tysiące innych filmów, seriali, bajek online wraz z 109 kanałów na żywo z możliwością oglądania 30 po emisji. . Dla maksymalnego komfortu oglądania możesz korzystać ze wszystkich usług, takich jak nieograniczone nagrywanie i pauzowanie. Zacznij oglądać telewizję już za 29 zł!

Informacje o programie

Vydejte se na dobrodružnou výpravu při březích země Nezemě. Společně s Jakem, Izzy a Cubbym, jejich kamarádem papouškem jménem Skully a spolehlivou lodí Bucky projdete močály a dostanete se do kouzelné džungle, budete řešit pirátské potíže a hledat ztracený poklad. Ale pozor na kapitána Hooka! Ten si totiž se svým věrným pomocníkem Smeem stále brousí zuby na dětský poklad, takže bude potřeba bezvadné spolupráce, lstivých nápadů a trošku kouzelného prášku, aby ho naši hrdinové přemohli.

Gatunek: Animowany, Przygodowy, Fantasy, Familijny
Reżyseria: Mickey Corcoran, Howy Parkins, Broni Likomanov, Don Gillies, Jeff Gordon
Aktorzy: David Arquette (Skully), Corey Burton (Captain Hook / ...), Jeff Bennett (Mr. Smee / ...), Loren Hoskins (Sharky / ...), Madison Pettis (Izzy), Jonathan Morgan Heit (Cubby)
Scenariusz: Robert Gannaway, Michael G. Stern, Don Gillies, Kelly Ward, Ashley Mendoza, Mark Seidenberg
Kraj: Stany Zjednoczone
Data produkcji: 2011-2014
Ocena: 59 %
  Czechy Czechy   Słowacja Słowacja   Po angielsku Po angielsku   Chorwacja Chorwacja