Oglądać
Kačenka a strašidla
online

Kačenka a strašidla
Ten program jest obecnie niedostępny w wideotece GONET.TV. Wypróbuj tysiące innych filmów, seriali, bajek online wraz z 135 kanałów na żywo z możliwością oglądania 30 po emisji. Wypróbuj GONET.TV za 1 zł przez 14 dni bez zobowiązań.. Dla maksymalnego komfortu oglądania możesz korzystać ze wszystkich usług, takich jak nieograniczone nagrywanie i pauzowanie. Zacznij oglądać telewizję już za 1 zł!

Informacje o programie

Pohádková komedie o Domu hrůzy a nezaměstnaných strašidlech podle stejnojmenné knihy. Kačenka se po operaci slepého střeva v nemocnici Motol okolo Vánoc seznámila s pacientem dědou Swobodou, který ji moc rád vyprávěl strašidelné příběhy. Po návratu k rodičům ji přijde poštou nečekaný dopis, který převrátí její život naruby. Kačenka ve strašidla věří a proto získá kouzelnou moc oživit některá z nich. Díky tomu se spřátelí s doktorem Caligarim, čarodějnicí Bertou a půvabnou Elvírou.

Gatunek: Komedie, Bajka
Reżyseria: Jindřich Polák
Aktorzy: Helena Vitovská (Kačenka), Jirí Schmitzer (Tatínek), Jana Krausová (Maminka), Svatopluk Benes (Doktor Caligari), Jiřina Bohdalová (Berta), Eva Vejmelková (Elvíra)
Data produkcji: 1992
Ocena: 63 %
Oglądaj ten program nadawany w telewizji ČT :D 24.9.2022 09:22
  Czechy Czechy   Słowacja Słowacja   Po angielsku Po angielsku   Chorwacja Chorwacja   Yкраїнська Yкраїнська