Oglądać Klopsiki i inne zjawiska pogodowe online

Odtwarzaj Klopsiki i inne zjawiska pogodowe online lub wybieraj spośród setek bajek i filmów. Baw się z całą rodziną przy ulubionych bajkach, serialach i programach dziecięcych. W dodatku oglądaj 85 stacji telewizyjnych, wraz z nieograniczonym nagrywaniem, biblioteką wideo i ponownym odtwarzaniem do 30 dni wstecz. Spraw radość sobie i swoijm najmniejszym w 7.01 € miesięcznie.
Oglądaj online animovaný, rodinný Klopsiki i inne zjawiska pogodowe w Polsat
  Zwiastun do programu Klopsiki i inne zjawiska pogodowe   Oglądać Klopsiki i inne zjawiska pogodowe online
Gatunek:
animovaný, rodinný
Reżyseria:
Phil Lord, Chris Miller
Aktorzy i postacie:
Bill Hader (Flint Lockwood (hlas)), Anna Farisová (Sam Sparksová (hlas)), James Caan ((hlas)), Andy Samberg (Brent (hlas)), Bruce Campbell (Mayor Shelbourne), Mr. T (Earl Devereaux (hlas))
Państwo:
USA
Data produkcji:
2009
Opis:
Připravte si talíře.

Jste unaveni lidmi, kteří se vám snaží říkat, co byste měli a neměli jíst? Jste zklamáni tím, že musíte jíst pořád stejná a fádní jídla? Čekáte na den, kdy byste si mohli objednat cokoliv, kdykoliv se vám zachce? Čekání je u konce. Vaším dnešním šéfkuchařem je Zataženo, občas trakaře - neuvěřitelné dobrodružství s velkolepými... porcemi. Film, inspirovaný oblíbenou dětskou knížkou, přivádí diváky do města, kde z nebe místo deště padá jídlo!
Ocena:
70 %
Oglądaj na:
Polsat Polsat Archív a všechna videa pořadů televize Polsat online

Programy z podobną tematyką

Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z Lepší.TV możesz oglądać transmisję online 85 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   English English