Oglądać Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága online

Odtwarzaj Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága online lub wybieraj spośród setek bajek i filmów. Baw się z całą rodziną przy ulubionych bajkach, serialach i programach dziecięcych. W dodatku oglądaj 88 stacji telewizyjnych, wraz z nieograniczonym nagrywaniem, biblioteką wideo i ponownym odtwarzaniem do 30 dni wstecz. Spraw radość sobie i swoijm najmniejszym w 7.01 € miesięcznie.
Oglądaj online animovaný, dobrodružný, komedie, rodinný, fantasy Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága w
  Oglądać Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága online
Gatunek:
animovaný, dobrodružný, komedie, rodinný, fantasy
Reżyseria:
Neville Astley, Mark Baker
Aktorzy i postacie:
Preston Nyman (Ben), Sian Taylor (Holly), Sarah Ann Kennedy (chůva Plum), Ian Puleston-Davies (král Thistle), David Graham (Wise starý Elf), Sara Croweová (královna Thistle)
Państwo:
Velká Británie
Data produkcji:
2009
Opis:
Právě tam žijí vílí princezna Holly a její nejlepší kamarád, elf Ben. Holly se teprve učí jak správně ovládat kouzelnou hůlku. A někdy se jí povede všechno pěkně zamotat. A Ben? To je přece malý elf, který sice kouzlit neumí, ale jak všichni víme, elfové umí dělat ty nejkrásnější hračky. Vítejte v malém království Bena & Holly a užijte si kouzelnou zábavu v příbězích Královský piknik, Slunéčko Gaston, Kouzelná hůlka, Na elfí farmě, Sedmikráska a Růžička, Čajová konvice královny Narcisky, Žabí princ.
Ocena:
72 %

Programy z podobną tematyką

Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z goNET.TV możesz oglądać transmisję online 88 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   English English