Oglądać
O bojácném Floriánkovi
online

O bojácném Floriánkovi
Ten program jest obecnie niedostępny w wideotece GONET.TV. Wypróbuj tysiące innych filmów, seriali, bajek online wraz z 114 kanałów na żywo z możliwością oglądania 30 po emisji. . Dla maksymalnego komfortu oglądania możesz korzystać ze wszystkich usług, takich jak nieograniczone nagrywanie i pauzowanie. Zacznij oglądać telewizję już za 29 zł!

Informacje o programie

Původní podoba televizní pohádkové komedie je divadelní. Napsal ji a původními písňovými texty doplnil Zdeněk Kozák, dramatik a rozhlasový režisér. Příběh vychází z tradice českých pohádek, které znají hastrmana i jako tvora k nerozeznání podobného lidem, jenž jim může pomáhat a uzavírat s nimi hlubší vztahy. Také bojácnému Floriánkovi pomůže ke štěstí polidštěný vodník, jenže jak se ukáže, bez vlastní odvahy by si titulní hrdina svou milou nevydobyl.

Gatunek: Komedia, Bajka
Reżyseria: František Filip
Aktorzy: Roman Vojtek (Hrnčířský synek Floriánek), Jana Tabrea (Floriánkova Rozálka), Stanislav Zindulka (Stárnoucí vodník Pantlička), Drahomira Hofmanová (Vodníkova partnerka), Jiří Pecha (Polepšené strašidlo), Jiří Tomek (Polepšené strašidlo)
Scenariusz: Zdenek Kozák
Kraj: Czechy
Data produkcji: 1998
Ocena: 74 %
Oglądaj ten program nadawany w telewizji ČT1 29.12.2021 07:45
  Czechy Czechy   Słowacja Słowacja   Po angielsku Po angielsku   Chorwacja Chorwacja