Pán Konár

Oglądać
Pán Konár
online

Ten program jest obecnie niedostępny w wideotece GONET.TV. Wypróbuj tysiące innych filmów, seriali, bajek online wraz z 119 kanałów na żywo z możliwością oglądania 30 po emisji. Wypróbuj GONET.TV za 1 zł za miesiąc bez zobowiązań.. Dla maksymalnego komfortu oglądania możesz korzystać ze wszystkich usług, takich jak nieograniczone nagrywanie i pauzowanie. Zacznij oglądać telewizję już za 1 zł!

Informacje o programie

Pan Větvík žije se svojí ženou a jejich třemi dětmi poklidný život. Avšak jednoho dne ho sebere malý chlapec, který ho hodí psovi, poté se potká s labutí, která si ho přidá do hnízda, s dětmi, které si na pláži staví hrad. Po několika dalších hrůzných setkáních má nečekaného záchrance - Santa Clause, který mu pomůže dostat se domů na Vánoce včas za svojí rodinou.

Gatunek: Animowany, Familijny
Reżyseria: Jeroen Jaspaert, Daniel Snaddon
Aktorzy: Martin Freeman (Stick Man), Jennifer Saunders (Narrator), Rob Brydon (Snail / Park-keeper / Swan Dad / Frog / Beach Dad), Russell Tovey (Dog), Sally Hawkins (Stick Lady & others), Hugh Bonneville (Santa)
Scenariusz: Julia Donaldson, Jeroen Jaspaert, Max Lang, Axel Scheffler
Kraj: Wielka Brytania
Data produkcji: 2015
Ocena: 71 %
Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z GONET.TV możesz oglądać transmisję online 119 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Czechy Czechy   Słowacja Słowacja   Po angielsku Po angielsku   Chorwacja Chorwacja