Oglądać Pošťák Pat online

Odtwarzaj Pošťák Pat online lub wybieraj spośród setek bajek i filmów. Baw się z całą rodziną przy ulubionych bajkach, serialach i programach dziecięcych. W dodatku oglądaj 76 stacji telewizyjnych, wraz z nieograniczonym nagrywaniem, biblioteką wideo i ponownym odtwarzaniem do 30 dni wstecz. Spraw radość sobie i swoijm najmniejszym w 7.01 € miesięcznie.
Oglądaj online animovaný, pohádka, dětem, rodinný Pošťák Pat w ČT :D
  Oglądać Pošťák Pat online
Gatunek:
animovaný, pohádka, dětem, rodinný
Reżyseria:
Ivor Wood, Chris Taylor
Aktorzy i postacie:
Ken Barrie (Narrator (hlas)), Carole Boydová (paní Goggins / ...), Kulvinder Ghir (Ajay Baines / ...), Janet James (Julian Clifton / ...), Archie Panjabiová (Meera Baines/Nisha Baines (hlas)), Melissa Sinden (Jess the Cat)
Państwo:
Velká Británie
Data produkcji:
1981
Opis:
Příběhy se odehrávají ve vesnici Zelený důl a každá epizoda vypráví o dobrodružstvích Pata, přátelského venkovského pošťáka a jeho černo-bílého kocoura Jesse. Pat doručuje poštu po údolí Zeleného dolu, ačkoliv se zpočátku soustředí na doručování dopisů, téměř vždy je vyrušený záležitostí některého venkovana, který se spoléhá na to, že Pat vyřeší jeho problém.
Ocena:
64 %
Oglądaj na:
ČT :D ČT :D Archiwum i wszystkie filmy z ČT :D programów telewizyjnych online

Lista odcinków

Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z goNET.TV możesz oglądać transmisję online 76 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   English English