Oglądać Věda je zábava online

Odtwarzaj Věda je zábava online lub wybieraj spośród setek bajek i filmów. Baw się z całą rodziną przy ulubionych bajkach, serialach i programach dla dzieci. W dodatku oglądaj 54 kanałów, wraz z nieograniczonym nagrywaniem, biblioteką wideo i ponownym odtwarzaniem do 30 dni wstecz. Spraw radość sobie i swoim najmniejszym za 31.50 zł miesięcznie.
Věda je zábava
  Oglądać Věda je zábava online
Gatunek:
Rodinný, Reality TV, Vzdělávací, Zábavný
Reżyseria:
Guy Mansfield, Amy Bingham
Aktorzy i postacie:
Daniela Marie (mladý Scientist), Lucas Hejtmanek (studentka), Nikita Johnston (mladý Scientist), Marissa Kaye (studentka), Tamihana Kerehona (mladý Scientist), Harry Moffitt (mladý Scientist)
Kraj:
Austrálie
Data produkcji:
2005
Opis:
Cyklus, určený pro zvídavé děti zhruba od osmi do dvanácti let. Přestože pochází až z daleké Austrálie, nenajdeme v něm nic, co by nešlo udělat v našich podmínkách. Řeč je totiž o pokusech všeho druhu s využitím nejrůznějších nepotřebných věcí, zejména použitých obalů, pet láhví, plechovek či novin. Spolu s dětmi si můžeme postavit a odstartovat raketu, zkonstruovat zahradní altánek ze starých novin a lepenky a podniknout spoustu zajímavých pokusů s předměty tak obyčejnými jako třeba rymínko na šaty. Řadu pokusů si určitě budou chtít vyzkoušet i dospělí.
Ocena:
64 %

Programy z podobną tematyką

Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z goNET.TV możesz oglądać transmisję online 54 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   English English