Oglądać Věda je zábava online

Odtwarzaj Věda je zábava online lub wybieraj spośród setek bajek i filmów. Baw się z całą rodziną przy ulubionych bajkach, serialach i programach dziecięcych. W dodatku oglądaj 76 stacji telewizyjnych, wraz z nieograniczonym nagrywaniem, biblioteką wideo i ponownym odtwarzaniem do 30 dni wstecz. Spraw radość sobie i swoijm najmniejszym w 7.01 € miesięcznie.
Oglądaj online rodinný, reality tv, vzdělávací, zábavný, věda Věda je zábava w ČT :D
  Oglądać Věda je zábava online
Gatunek:
rodinný, reality tv, vzdělávací, zábavný, věda
Reżyseria:
Guy Mansfield, Amy Bingham
Aktorzy i postacie:
Daniela Marie (mladý Scientist), Lucas Hejtmanek (studentka), Nikita Johnston (mladý Scientist), Marissa Kaye (studentka), Tamihana Kerehona (mladý Scientist), Harry Moffitt (mladý Scientist)
Państwo:
Austrálie
Data produkcji:
2005
Opis:
Cyklus, určený pro zvídavé děti zhruba od osmi do dvanácti let. Přestože pochází až z daleké Austrálie, nenajdeme v něm nic, co by nešlo udělat v našich podmínkách. Řeč je totiž o pokusech všeho druhu s využitím nejrůznějších nepotřebných věcí, zejména použitých obalů, pet láhví, plechovek či novin. Spolu s dětmi si můžeme postavit a odstartovat raketu, zkonstruovat zahradní altánek ze starých novin a lepenky a podniknout spoustu zajímavých pokusů s předměty tak obyčejnými jako třeba rymínko na šaty. Řadu pokusů si určitě budou chtít vyzkoušet i dospělí.
Ocena:
64 %
Oglądaj na:
ČT :D ČT :D Archiwum i wszystkie filmy z ČT :D programów telewizyjnych online

Lista odcinków

Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z goNET.TV możesz oglądać transmisję online 76 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   English English