Oglądać
Věda je zábava
online

Věda je zábava
Odtwarzaj Věda je zábava online lub wybieraj spośród setek bajek i filmów. Baw się z całą rodziną przy ulubionych bajkach, serialach i programach dla dzieci. W dodatku oglądaj 129 kanałów, wraz z nieograniczonym nagrywaniem, biblioteką wideo i ponownym odtwarzaniem do 30 dni wstecz. Spraw radość sobie i swoim najmniejszym za 29 zł miesięcznie.

Informacje o programie

Cyklus, určený pro zvídavé děti zhruba od osmi do dvanácti let. Přestože pochází až z daleké Austrálie, nenajdeme v něm nic, co by nešlo udělat v našich podmínkách. Řeč je totiž o pokusech všeho druhu s využitím nejrůznějších nepotřebných věcí, zejména použitých obalů, pet láhví, plechovek či novin. Spolu s dětmi si můžeme postavit a odstartovat raketu, zkonstruovat zahradní altánek ze starých novin a lepenky a podniknout spoustu zajímavých pokusů s předměty tak obyčejnými jako třeba rymínko na šaty. Řadu pokusů si určitě budou chtít vyzkoušet i dospělí.

Reżyseria: Guy Mansfield, Amy Bingham
Aktorzy: Daniela Marie (Young Scientist), Lucas Hejtmanek (Student), Nikita Johnston (Young Scientist), Marissa Kaye (Student), Tamihana Kerehona (Young Scientist), Harry Moffitt (Young Scientist)
Kraj: Australia
Data produkcji: 2005
Ocena: 68 %
Oglądaj ten program nadawany w telewizji ČT :D 29.11.2022 13:07
  Czechy Czechy   Słowacja Słowacja   Po angielsku Po angielsku   Chorwacja Chorwacja   Yкраїнська Yкраїнська