Oglądać Velká policejní pohádka online

Ten program jest obecnie niedostępny w wideotece GONET.TV. Wypróbuj tysiące innych filmów, seriali, bajek online wraz z 119 kanałów na żywo z możliwością oglądania 30 po emisji. Wypróbuj GONET.TV za 1 zł za miesiąc bez zobowiązań.. Dla maksymalnego komfortu oglądania możesz korzystać ze wszystkich usług, takich jak nieograniczone nagrywanie i pauzowanie. Zacznij oglądać telewizję już za 1 zł!
Velká policejní pohádka
  Oglądać 1315 filmów oraz 119 stacji za 1 zł i bez zobowiązań.
Gatunek:
Pohádka
Reżyseria:
S. Simonová
Aktorzy:
Z. Řehoř, R. Hrušínský, S. Fišer, P. Štěpánek, O. Vala, K. Vlková
Kraj:
Česká republika
Data produkcji:
1979
Opis:
Televizní adaptace známé pohádky Karla Čapka

Televizní pohádka podle předlohy Karla Čapka se odehrává převážně na policejní stanici. Neřeší se tu ale žádný zločin. Naopak. V laskavé Čapkově pohádce jde totiž o náklonnost, o lásku. I když její objekt má trochu zvláštní podobu. Strážný Trutina objeví na ulici velké vejce a přinese ho na strážnici. Čeká, že se o něj někdo přihlásí. Do rána se ale z vejce vylíhne malá saň. Strážníci se o roztomilé mládě začnou starat jako o batole. Co z toho povstalo, vypráví Velká policejní pohádka.
Ocena:
69 %

Podobne

Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z GONET.TV możesz oglądać transmisję online 119 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Czechy Czechy   Słowacja Słowacja   Po angielsku Po angielsku   Chorwacja Chorwacja