Oglądać Vodnická čertovina online

Odtwarzaj Vodnická čertovina online lub wybieraj spośród setek bajek i filmów. Baw się z całą rodziną przy ulubionych bajkach, serialach i programach dziecięcych. W dodatku oglądaj 85 stacji telewizyjnych, wraz z nieograniczonym nagrywaniem, biblioteką wideo i ponownym odtwarzaniem do 30 dni wstecz. Spraw radość sobie i swoijm najmniejszym w 7.01 € miesięcznie.
Oglądaj online pohďż˝dka, pohádka Vodnická čertovina w ČT :D
  Oglądać Vodnická čertovina online
Gatunek:
pohďż˝dka, pohádka
Reżyseria:
Vlasta Janečková
Aktorzy i postacie:
Bořivoj Navrátil (Vodník Vlnka), Miroslav Vladyka (Pytlák Nitka), Václav Vydra (Pytlák Kopýtko), Dagmar Havlová, Taťjana Medvecká, Ladislav Mrkvička (Porybný Čeřínek)
Państwo:
Česká republika
Data produkcji:
1995
Opis:
Úsměvná pohádka o lidské hlouposti.

Vodníci přece nejsou, na vodníky věří jenom pověrčivé báby a chudák porybný, co mu z hlídání kapříků už drobátko straší ve věži. Tak si to aspoň myslí švec s krejčím, kteří drancují rybník, aby měly jejich povedené ženušky na parádu. A co teprve, když se jim povede kolosální úlovek a vytáhnou kapra, většího nikdo neviděl. Hned se jim v lakotných myslích vynoří plán, jak kapra vydávat za vodníka, vystavovat ho po hospodách a vydělat hromady peněz. Jenomže - není kapr jako kapr, zvláště pak kapr v pohádce. Jak to s oběma chamtivci dopadlo, se dozvíte ve veselém pohádkovém příběhu Vodnická čertovina.
Oglądaj na:
ČT :D ČT :D Archív a všechna videa pořadů televize ČT :D online

Programy z podobną tematyką

Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z Lepší.TV możesz oglądać transmisję online 85 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   English English