Oglądać
Teenage Mutant Ninja Turtles
online

Teenage Mutant Ninja Turtles
  Zwiastun do programu Teenage Mutant Ninja Turtles Zwiastun
Odtwarzaj Teenage Mutant Ninja Turtles online lub wybieraj spośród setek bajek i filmów. Baw się z całą rodziną przy ulubionych bajkach, serialach i programach dla dzieci. W dodatku oglądaj 129 kanałów, wraz z nieograniczonym nagrywaniem, biblioteką wideo i ponownym odtwarzaniem do 30 dni wstecz. Spraw radość sobie i swoim najmniejszym za 29 zł miesięcznie.

Informacje o programie

Samotní čtyři hrdinové v krunýřích jsou profilováni ne jako nebojácní bojovníci, ale spíš coby kluci, kteří postupně poznávají svět kolem sebe a učí se zdokonalovat své schopnosti. April O'Neilová tentokrát není dospělá reportérka, ale v souladu s omlazením hlavních postav se z ní stala šestnáctiletá holka, která se náhodou s želváky skamarádila a díky výcviku pod vedením mistra Třísky často hrdinům výrazně pomáhá. V různě pozměněné podobě se objevují také tradiční záporáci v čele s Trhačem a mimozemským padouchem Krangem. Seriál se díky svěžímu zpracování stal hitem a úspěšně přetavil klasický koncept do moderního díla pro novou generaci televizních diváků.

Aktorzy: Sean Astin (Raphael), Greg Cipes (Michaelangelo), Rob Paulsen (Donatello), Richard Green (V) (The Shredder), Mae Whitman (April O'Neil), Hoon Lee (Master Splinter)
Data produkcji: 2012-2017
Ocena: 78 %
nadawano na : Nicktoons

Lista odcinków

Sezon 1:
wyświetlono (18) Cockroach Terminator - oglądaj
wyświetlono (19) Baxter's Gambit - oglądaj
wyświetlono (20) Enemy of My Enemy - oglądaj
wyświetlono (21) Karai's Vendetta - oglądaj
Sezon 2:
wyświetlono (1) The Mutation Situation - oglądaj
wyświetlono (4) Mutagen Man Unleashed - oglądaj
wyświetlono (17) Newtralized! - oglądaj
  Czechy Czechy   Słowacja Słowacja   Po angielsku Po angielsku   Chorwacja Chorwacja   Yкраїнська Yкраїнська