Oglądać Začarovaná láska online

Odtwarzaj Začarovaná láska online lub wybieraj spośród setek bajek i filmów. Baw się z całą rodziną przy ulubionych bajkach, serialach i programach dziecięcych. W dodatku oglądaj 88 stacji telewizyjnych, wraz z nieograniczonym nagrywaniem, biblioteką wideo i ponownym odtwarzaniem do 30 dni wstecz. Spraw radość sobie i swoijm najmniejszym w 7.01 € miesięcznie.
Oglądaj online pohádka, rodinný Začarovaná láska w
  Zwiastun do programu Začarovaná láska   Oglądać Začarovaná láska online
Gatunek:
pohádka, rodinný
Reżyseria:
Ondřej Kepka
Aktorzy i postacie:
Marika Šoposká (Princess Marinka), Filip Tomsa (gamekeeper Cernoocko), Ivana Chýlková (witch Krivonozka), Jana Paulová (královna), Svatopluk Skopal (král), Roman Štabrňák (Prince Hubert)
Państwo:
Česká republika
Data produkcji:
2007
Opis:
Romantická pohádka plná kouzel, kde jedno popletené čarování způsobí pohromu a málem zmaří štěstí princezny Mařinky a mládence Černoočka.

Není čarování jako čarování. Stačí jedno zbrklé rozhodnutí učiněné ze žárlivosti a neštěstí je hotové. Nebo skoro hotové. Právě tak se mohlo stát, že se jeden pohledný mladík, zamilovaný do princezny, rozhodl proměnit v ptáka, aby mohl nepozorován zjistit, jestli jeho milovaná nechystá vdavky s princem. Problém ovšem nastal, když se chtěl zpátky proměnit v mladíka. A to všechno proto, že čarodějnice Křivonožka lásce mladé dvojice vůbec nepřála. V téhle pohádce nás zkrátka čeká řada nečekaných zvratů a kouzel, ale nakonec ke šťastnému rozuzlení a svatbě Mařinky a Černoočka přece jen dojde.
Ocena:
63 %

Programy z podobną tematyką

Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z goNET.TV możesz oglądać transmisję online 88 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   English English